Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stomatolog / dentysta

karo bardzo możliwe, mimo, ze jestem gadułą ciężko dopytywać, gdy rwą Ci akurat zęba Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Pewnie mikroskop Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Nie, Big Grin to było jakieś obrazowanie jak zachowuje sie korzeń w kości czyli jakieś RTG czy inne USG

Odpowiedz }
Plusy od

Ja też miałam u Fiwków rwane górne 8. Obie jednocześnie Confused  Jak to pan dr określił, jedna była "lekko problematyczna", ale poradził sobie Smile Pomimo bardzo dobrego znieczulenia miałam wrażenie, że wraz zębem usunie mi oko przez zatoki  Big Grin
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

szalony patisonie już wiem skąd nick Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Podobno nie można wyrywać dwóch ósemek jednocześnie, to znaczy nie zaleca się. Mi w Titanium wyrwali i zero problemów.

Odpowiedz }
Plusy od

Muszę iść wyrwać te cholerne ósemki.. mam do wyrwania dwie. Obok pracy mam {spam}

Odpowiedz }
Plusy od

(2018-09-21, 15:37)anoczek napisał(a): Podobno nie można wyrywać dwóch ósemek jednocześnie, to znaczy nie zaleca się. Mi w Titanium wyrwali i zero problemów.

A czy zaszywali dziasla? Ja kiedys bylem na wyrywaniu w innym miejscu i niestesty dali tylko wacik. Chyba nie musze mowic jak to sie skonczylo.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.