Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
net z telkabu, a ma być wifi

Exclamation 

Nie krzyczeć  na mnie proszę Angel Wujek google nie rozumie moich pytań, za to wy pamiętajcie, żem blondynka i w dodatku te wszystkie wasze nazwy...normalnie komupterowy analfabetyzm (dlatego z waszego na moje proszę tłumaczyć).
Mam internet z telkabu i do tej pory był w domu tylko jeden komp. Teraz dzieciaki mają po tablecie, mnie się otrzymało laptopa, no i wszyscy mają telefony na wifi Tongue Niestety moja praca to ten laptop, no i okropnie nie wygodnie tak latać z kablami po chałupie.... Więc jak mam to zrobić by mieć kompa na kabel z telkabu i do tego wifi dla lapka (dobra tabletów też, niech dzieciaki mają). 
Wydać nie chcę więcej niż minimum niezbędne do tego by laptop się nie wieszał, latorośl mogła grać i siedzieć na fb Big Grin
Aha, nie chodzi tylko o to co i gdzie kupić (swoją drogą szkoda, że telkab nie ma w ofercie!), ale jaki kabelek gdzie wetkać, itd
Jestem upośledzonym umysłowo homofobem. Islamofobem też.
Jestem z tego dumna.

Odpowiedz }
Plusy od

Kupujesz router wifi typu ethernet i podpinasz kabelkiem z modemu - zamiast do komputera, to do portu wejściowego routera.
Do zastosowań amatorskich starczy taki kawałek ścierwa: http://www.gral.pl/TP-Link+TL-WR841N+802+11n_803.html
Podpinasz, uruchamiasz, zgodnie z instrukcją logujesz się na router, zabezpieczasz wifi hasłem WPA2 i działa.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od MacGyver

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.