Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podatek bankowy - i podwyżki - bujda na resorach?
 
#1

Niby banki mówią, że te podwyżki za usługi bankowe - to planowane. Dziwne tylko jest to, że jak nigdy złożyło się to z zapowiedziami o wprowadzeniu podatku bankowego.
Ehh, ta cała gra to bujda na resorach. A stracimy na tym tylko my - konsumenci.Odpowiedz }
Plusy od
 
#2

Ale o jakie podwyżki Ci chodzi? Nic nie następuje nagle. Coraz więcej banków od kilku miesięcy rezygnowało z darmowych kont osobistych. Natomiast oprocentowanie lokat ciągle spada. Jest to skutek i podatku bankowego i niskich stop procentowych. Banki coraz mniej zarabiaj na kredytach tak wiec rekompensują sobie niższe zarobki takimi właśnie podwyżkami. Trzeba to zaakceptować. A i swoją drogą to wiele banków ma wciąż darmowe konta. W sieci jest wiele artykułów na ten temat:
http://www.nowiny.pl/biznes/111612-gdzie...ankow.html
Na przykład mbank czy smart bank....Odpowiedz }
Plusy od
 
#3

Są i takie banki które dalej dopłacają klientom do ich rachunków czy kart - choć i te bonusy zaczynają się kurczyć, nie mniej jednak jest w dalszym ciągu z czego wybierać. Polskie eldorado bankowe (choć trochę skromniejsze) jeszcze trwa... a potem po prostu zredukuje ilość plastiku w portfelu do tego niezbędnego i zwyczajnie najlepszego.
Moja słodka pasja - Bajeczny TorcikOdpowiedz }
Plusy od


Facebook Twitter RSS


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


  © 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.