Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o info nt. WSB w Gdyni

Witajcie. Zamierzam rozpocząć tam studia na kierunku Informatyka ze specjalizacją Inżynieria bezpieczeństwa systemów informatycznych i chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć zarówno samej uczelni jak i kierunku. Chodzi mi o filię, dokładny adres to: Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku Aleja Grunwaldzka 238A, Gdańsk - sporo informacji ogólnie o WSB mam z internetu, no ale chce czegoś bardziej szczegółowego, najlepiej od absolwentów z Gdyni, bo to będzie dla mnie najbardziej miarodajne, no i może kilka słów o wykładowcach i ogólnie o samej uczelni. Jeszcze nie jestem tak do końca zdecydowany bo np. nie wiem na jaki to studiów się zdecydować, czy robić licencjat czy dyplom inżynierski - ale powiedźmy że są to kwestie poboczne, które w najbliższym czasie same się "poukładają". Z góry dzięki za info.

Odpowiedz }
Plusy od

Nie  jestem w stanie Ci pomóc odnośnie studiów inż. jednak kilka lat temu robiłem na WSB podyplomówkę z zarządzania projektami.
W przeciwieństwie do podobnych studiów PG czy UG wykładowcy byli praktykami prowadzącymi własne projekty i firmy.
Powiem szczerze  na zajęcia chodziłem z wielką przyjemnością - dużo praktyki i ćwiczeń na żywym organizmie (grupy projektowe powstały już na pierwszych zajęciach i przechodziły potem przez cały cykl łącznie z kryzysem  Smile 
Genialne zajęcia z budżetowania - wykładowca był po prostu księgowym pasjonatem.
Oczywiście było parę zajęć niewypałów ale całkowita ocena jak najbardziej pozytywna.
Dziekanat zawsze dostępny, większość spraw do załatwienia on-line, materiały dydaktyczne udostępniane przed wykładami, dodatkowe zniżki na certyfikację. Tak więc z czystym sumieniem mogę polecić - przynajmniej podyplomówkę.
Moja słodka pasja - Bajeczny Torcik

Odpowiedz }
Plusy od

MBA na WSB to straszne naciąganie ludzi. Trefne opinie na forach internetowych spamowane przez podludzkie śmieci tylko to potwierdzają.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

ja akurat kojarzę dobre opinie o WSB, ale nie znam nikogo, kto tam studiuje i mógłby potwierdzić

Odpowiedz }
Plusy od

Ja znam jedną osobę, która faktycznie ukończyła WSB, ale z powodu braku kontaktu z tą osobą obecnie, nie mogę zapytać o opinię.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.