Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
powitanie

WitajcieWink

Odpowiedz }
Plusy od

SiemankoWink

Odpowiedz }
Plusy od

Cześć
Napiszcie coś o sobie (mam nadzieję, ze będzie coś więcej niż tylko spam)

Odpowiedz }
Plusy od

Witam wasSmile

Odpowiedz }
Plusy od

witam, jestem Michalina z WarszawySmile interesuję się wszystkim jak i niczym

a ty maaat skąd jesteś?

Odpowiedz }
Plusy od

A może by tak wprowadzić zasadę, ze nowi użytkownicy mogą pisać posty po upływie siedmiu dni? Wiem, ze wszystkich spamerów to nie odstraszy, ale może tego badziewia będzie nieco mniej.
Listen old soldier to the sound in your ears
Of too many battles of too many years
But there's only one thing you've learned in defeat:
That losing is bitter and victory is sweet

Odpowiedz }
Plusy od

Jakiś nowy wysyp tego badziewia. Wprowadzi się taką zasadę, to zaczną spamować po 7 dniach, wszak to ich praca...
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Niektóre fora mają, że dla nowych post pojawia się dopiero po akceptacji moderatora. Dopiero jak coś zaczną wnosić to ta opcja znika i można bez problemów pisać

Odpowiedz }
Plusy od

Tutaj niestety od strony technicznej nikt się forum nie zajmuje Sad
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

witam

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-06-25, 12:03)kamilus napisał(a): Tutaj niestety od strony technicznej nikt się forum nie zajmuje Sad

Stroną główną też nie. Zatrzymała się w poprzedniej dekadzie.

Odpowiedz }
Plusy od

Witam serdecznie, mam na imię Marcin, moje hobby to informatyka oraz sport w zakresie kulturystyki.

Pozdrawiam!

Odpowiedz }
Plusy od

Hobby informatyka Big Grin tak to się teraz spamowanie nazywa?

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-06-24, 19:39)Pjord Knudsen napisał(a): A może by tak wprowadzić zasadę, ze nowi użytkownicy mogą pisać posty po upływie siedmiu dni? Wiem, ze wszystkich spamerów to nie odstraszy, ale może tego badziewia będzie nieco mniej.

Nie wiem, czy odstraszy to spamerów, ale na pewno odstraszy normalnych, nowych użytkowników. Smile

Ogólnie, mam wrażenie że cała ta 'walka' ze spamerami idzie w złym kierunku. Teksty o 'podludziach' są odstręczające, a traktowanie każdego nowego (nawet po jednym, niewiele mówiącym poście) jako spamera - na pewno nie zachęca nowych do aktywnego udzielania się na forum. Rozumiem, że w przypadku reklamy z linkiem nie ma się co dużo zastanawiać, ale w przypadku zwykłego powitania / pytania? Tak, domyślam się, jakie są proporcje nowych 'spamerów' do 'normalnych', ale z góry traktując każdego nowego jako spamera równie dobrze możemy zamknąć rejestrację.
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Ja po prostu kasuje spamera, który wrzuca jakiś chamski link. Czasem przy aktywacji nowych użytkowników zerkam z jakiego maila się rejestruje i zastanawiam się czy sugeruje spamera Tongue
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.