Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
powitanie

Ja tam się nie znam, ale wiem, że takie praktyki stosuje się na innych forach. Manif, nowych udzielających się jakoś nie widac, mimo braku siedmiodniowej karencji. Nie wydaje mi się, ze po jej wprowadzeniu wysypia nam się nowi użytkownicy, którzy będą płakać że chcą pisać, a nie mogą. 

Może po prostu udzielajmy się więcej. Wtenczas wypowiedzi jednopostowcow w stylu "witam" lub "interesuję się wszystkim a także niczym", nie będą tak razily.
Listen old soldier to the sound in your ears
Of too many battles of too many years
But there's only one thing you've learned in defeat:
That losing is bitter and victory is sweet

Odpowiedz }
Plusy od

Witam na forum.

Odpowiedz }
Plusy od

Kogo Ty witasz skoro dopiero przyszedłeś?
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

on wita wszystkich, którzy tu są i cokolwiek napisaliWink

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-06-28, 17:00)leoncjo napisał(a): Kogo Ty witasz skoro dopiero przyszedłeś?

Nie wiedziałeś, że jak ktoś gdzieś wchodzi (w tym wypadku na forum), to wita się z obecnymi. Ale widać brakuje Ci kindersztuby.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-09-09, 14:00)krzych napisał(a):
(2016-06-28, 17:00)leoncjo napisał(a): Kogo Ty witasz skoro dopiero przyszedłeś?

Nie wiedziałeś, że jak ktoś gdzieś wchodzi (w tym wypadku na forum), to wita się z obecnymi. Ale widać brakuje Ci kindersztuby.

Nie chcę się za bardzo mądrzyć, bo sam się na tym błędzie czasem łapię - ale to raczej "witający się" goście wykazują się brakiem kindersztuby.
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od leoncjo

(2016-09-09, 10:33)pelagia01 napisał(a): on wita wszystkich, którzy tu są i cokolwiek napisaliWink

A Ty dostaniesz bana, jeśli będziesz nadal próbować przemycać spam...
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Czy te osoby to idą z jednego ip?

Odpowiedz }
Plusy od

Z różnych.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.