Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rozliczanie PO ,PSL

Po ujawnieniu w dniu 11.05.2016 w sejmie , prawdziwego oblicza złodziejskiej peło i psl  Angry Confused i zmarnowanych milionów zł...co na to sympatycy peo , co na to krytykanci PiS , co na to zwykli obywatele...co na to były poseł Jan Kulas z grupą broniącą demokracji .. Huh

Odpowiedz }
Plusy od maaat

(2016-05-11, 23:03)tcz45 napisał(a): Po ujawnieniu w dniu 11.05.2016 w sejmie , prawdziwego oblicza złodziejskiej peło i psl  Angry Confused i zmarnowanych milionów zł...co na to sympatycy peo , co na to krytykanci PiS , co na to zwykli obywatele...co na to były poseł Jan Kulas z grupą broniącą demokracji .. Huh

Jak to co? Przecież już krzyczą, że to kłamstwa.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Generalnie mam wylane na to co mówią politycy PO i PiS - rozbawił mnie komentarz odnośnie polityki społecznej - Pani Minister krytykowała poprzedników, że nic nie zrobili na co Kośniak-Kamysz wymieniał dłuższy macierzyński, kośniakowe itp. Pani Minister ripostowała, że to były działania pod publiczkę. A ja się pytam 500+ to oczywiście dla dobra ludzi jest rzucone? Smile
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-05-12, 08:25)krzych napisał(a):
(2016-05-11, 23:03)tcz45 napisał(a): Po ujawnieniu w dniu 11.05.2016 w sejmie , prawdziwego oblicza złodziejskiej peło i psl  Angry Confused i zmarnowanych milionów zł...co na to sympatycy peo , co na to krytykanci PiS , co na to zwykli obywatele...co na to były poseł Jan Kulas z grupą broniącą demokracji .. Huh

Jak to co? Przecież już krzyczą, że to kłamstwa.

dlatego pytam , kto ma rację , jaką wybrać dominację... Big Grin Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Kompletna amatorka.
POPSL to było gówno i każdy o tym doskonale wie. Jednak co to za rozliczenie skoro pis nie potrafi nawet tego spisać? Kolejna banda nieudaczników u koryta.
PiS kradnie dokładnie tak samo i jeszcze usprawiedliwia się tym, że "PO też kradło". Typowe TKM.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od MacGyver

(2016-05-12, 09:10)kamilus napisał(a): Kompletna amatorka.
POPSL to było gówno i każdy o tym doskonale wie. Jednak co to za rozliczenie skoro pis nie potrafi nawet tego spisać? Kolejna banda nieudaczników u koryta.
PiS kradnie dokładnie tak samo i jeszcze usprawiedliwia się tym, że "PO też kradło". Typowe TKM.

Może tak kilka przykładów? Zarzucanie komuś kradzieży bez dowodów jest karalne.

Odpowiedz }
Plusy od

O to tak jak zarzucanie kradzieży PO. Każdy wie, ale dowodów brak Big Grin
Obsadzanie spółek "swoimi" to kradzież. Legalna, ale nadal kradzież - pieniędzy podatników.

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-05-12, 10:50)kamilus napisał(a): O to tak jak zarzucanie kradzieży PO. Każdy wie, ale dowodów brak Big Grin
Obsadzanie spółek "swoimi" to kradzież. Legalna, ale nadal kradzież - pieniędzy podatników.

Dlaczego? Takie stanowisko w Spółce istnieje. Istnieją więc plany finansowe obejmujące koszty tego stanowiska. Natomiast próba interpretacji, że Tusk powoła Kaczyńskiego, a Kaczyński Tuska jest dziecinadą. Zawsze powołuje się "swoich" i to w oczywisty sposób: Jedną z cech (obok oczywiście fachowości) jest lojalność. Rozmawiać również mozna o identyfikowaniu się z celami przedsiębiorstwa. Czy uważasz, że w powyzszym przypadku (Tusk - Kaczyński) takie warunki byłyby spełnione?

Odpowiedz }
Plusy od

Do spółek powinni być powoływani fachowcy, a nie partyjniacy zgodnie z zasadą TKM. Dotyczy to i PO i PiSu. Tyle, że pis pojechał po bandzie jak PSL. Spółki to nie jest prywatny folwark partyjny, a tak jest traktowany co jest cholernie nikczemne.

Odpowiedz }
Plusy od Memory

[Obrazek: 13151942_878454395617552_730175897122458...e=57DB6D7C]

Odpowiedz }
Plusy od

Wiecie co... smutno mi się robi czytając Wasze wypociny na temat PIS PO PSL i innych złodziei. To wszystko to jest jedno gówno, które tylko zachęca ludzi do emigracji.
Powtórzę po raz kolejny moje zdanie: rządy ostatnich 10-ciu lat doprowadzają Polskę do kraju emerytów, rencistów i nierobów żyjących z pieniędzy państwowych np. z programu pińćset plus.
Dzieje się masakra. I to jest FAKT. Żadne peło ani pisiory tego nie zmienią bo są za głupi.
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

Głupi to oni nie są. Rozpierdzielają miliardy, aby wyciągnąć dla samych siebie miliony. I to nie trwa od 10 lat, a tak naprawdę od 1992 co najmniej. Taki meksyk europy. Tylko, że w Meksyku to chociaż starają się, aby coś zostało na kolejne 50 lat. U nas nie.

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-05-15, 11:58)kamilus napisał(a): Głupi to oni nie są. Rozpierdzielają miliardy, aby wyciągnąć dla samych siebie miliony. I to nie trwa od 10 lat, a tak naprawdę od 1992 co najmniej. Taki meksyk europy. Tylko, że w Meksyku to chociaż starają się, aby coś zostało na kolejne 50 lat. U nas nie.
kamilus, Twoje oskarżenia są powalające. Jeżeli wiesz, to do prokuratury, jeżeli nie wiesz to nie buduj teorii spiskowych i nie oskarżaj innych.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.