Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prezent dla 8 latka

Witam, mój siostrzeniec ma komunie niedługo.  I szukam pomysłów na {link usunięty]. Macie jakieś pomysły co można dać 8 latkowi? chętnie poczytam i się do edukuję Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Będzie łatwiej jeśli podasz jakiś przedział finansowy : )
Szukam ósmego grzechu głównego.

Odpowiedz }
Plusy od

Kłada mu kup. A co!? Niech zazdroszczą! Wujek Stefan wie, co dobre.

Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

[Obrazek: 13227624_10154159686444663_6531609249120646347_o.jpg]
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

drony teraz na topie Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Xanadu Widziałam zdjęcia dzieci po nieumiejętnej zabawie dronami, masakra

Odpowiedz }
Plusy od

Może warto pomyśleć nad rowerem Smile Btw. ja na komunie dostałam encyklopedie, wiec może to tez jest jakiś pomysł Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Nie wiem czy na komunię... ale bardzo fajnym pomysłem na prezent dla 8 latka są klocki lego Smile Ostatnio w sieci znalazłam duży wybór zestawów Lego Duplo: [SPAM] Smile Lego to nie tylko zabawa, ale także pomysł na rozwijanie zdolności manualnych

Odpowiedz }
Plusy od

Gratuluję pomysłu zakupu Lego Duplo dla 8-latka...

Odpowiedz }
Plusy od aga_piet

ja bym kupiła jakąś książkę lub grę planszową i do tego dała pieniądze

Odpowiedz }
Plusy od

(2017-05-18, 22:12)kazik napisał(a): Gratuluję pomysłu zakupu Lego Duplo dla 8-latka...

Made my day XD 

A tak serio z prezentami dla dzieci w dzisiejszych czasach jest straszny problem... mnie też brat oddelegował, że mam coś znaleźć bo jego chrześnica będzie mieć urodziny i nawet nie wie co dzieci w wieku 8-9 lat lubią. Fakt, faktem ciężki wiek bo trudno się w coś wstrzelić. Póki co sugerowałam mu  Clementoni Interaktywny EduGlobus bo to jednak zabawka edukacyjna więc będzie przyjemne z pożytecznym ale kręcił nosem, bo ma być "tym fajnym wujkiem" a od przymuszania do nauki są rodzice  Big Grin On z kolei twierdzi, ze lepsze było by coś w stylu Kota Lulu od Hasbro (zresztą tych zwierzątek do wyboru do koloru). jak myślicie, bardziej coś edukacyjnego czy interaktywnego? Zwłaszcza, że trzeba coś kupić bo zostały niecałe 3 tygodnie  Undecided

Odpowiedz }
Plusy od

Zapytaj rodziców będą wiedzieli z czego najbardziej się ucieszy

Odpowiedz }
Plusy od

Dokładnie, lepiej zapytać rodziców z czego by się dziecko ucieszyło. Ja bym się bardzo cieszyła z roweru, z takich klasycznych prezentów, żeby dziecko nie siedziało w domu przed telewizorem albo przed komputerem

Odpowiedz }
Plusy od

Witam. Gorąco polecam ubranka dziecięce ze sklepu [spam]
Wyłącznie sprawdzeni polscy dostawcy, najwyższej jakości antyalergiczne materiały, które doskonale sprawdzą się nawet przy najdelikatniejszej skórze skłonnej do alergii. Szerokie grono zadowolonych Mam potwierdza.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.