Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ANKIETA] Tczew a metropolia trójmiejska

Witam serdecznie

Jestem studentem Uniwersytetu Gdańskiego. Aktualnie piszę prace magisterską na temat Obszaru Metropolitalnego Trójmiasta, a więc także i Tczewa. Jednym z elementów pracy jest ankieta skierowana do mieszkańców Tczewa. W tym miejscu zwracam się do Państwa o pomoc i wzięcie udziału w ankiecie.

Wypełnienie formularza nie powinno zająć Państwu więcej niż 5 minut. Ankieta jest anonimowa, zbierane są jedynie podstawowe dane, takie jak wiek czy wykształcenie, służące jak najlepszej interpretacji wyników i zidentyfikowaniu ewentualnych trendów.

W miarę możliwości proszę abyście zachęcali Państwo do wypełnienia ankiety wasze rodziny, znajomych, sąsiadów  Smile Im więcej osób weźmie udział w ankiecie i udzieli szczerych odpowiedzi, tym jej wynik będzie lepiej obrazował rzeczywistość.

LINK DO ANKIETY: http://goo.gl/forms/SMK3bLplln

Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję

PS. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, pytania dot. ankiety lub całości pracy, bądź zauważą błędy w ankiecie, kontakt ze mną jest możliwy poprzez ten temat na forum, oraz adres mailowy podany na końcu ankiety.

Odpowiedz }
Plusy od

W 'Wykształceniu' brakuje opcji: gimnazjalne, zawodowe, wyższe inżynierskie, natomiast pytanie 7 wymusza odpowiedź bez względu na odpowiedź w pytaniu 6.
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-06-03, 17:46)Manif napisał(a): W 'Wykształceniu' brakuje opcji: gimnazjalne, zawodowe, wyższe inżynierskie, natomiast pytanie 7 wymusza odpowiedź bez względu na odpowiedź w pytaniu 6.

Dziękuję za sugestie, poprawiłem to i owo

(2016-06-03, 18:35)geo napisał(a): Saganowa dalej projekty ciśnie Big Grin Big Grin Big Grin ?

Są trzy pewne rzeczy na tym świecie - śmierć, podatki i Projekt Miejski z prof. Sagan Smile

Odpowiedz }
Plusy od

W pytaniu 5 i 6 oprócz "nie mam zdania" powinna być jeszcze odpowiedz neutralna typu: Ani TAK ani NIE

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-06-06, 12:23)maaat napisał(a): W pytaniu 5 i 6 oprócz "nie mam zdania" powinna być jeszcze odpowiedz neutralna typu: Ani TAK ani NIE

Akurat w pytaniu 5. odpowiedź neutralna nie ma moim zdaniem większego sensu ponieważ albo się co najmniej minimalnie uważa, że tak albo, że nie Smile Można też oczywiście zupełnie nie mieć zdania na ten temat.
Co do pyt. 6 to inna sprawa, odpowiedź neutralna faktycznie powinna była się tam znaleźć. Jakimś sposobem zarówno ja, jak i opiekun pracy to przeoczyliśmy. Pozostaje mi jedynie schylić głowę a tych z Państwa, którzy uważają, że siła współpracy powinna pozostać bez zmian, poprosić o skłonienie się w stronę którejś z odpowiedzi "raczej xxx" lub zaznaczenie "Nie mam zdania"

Przy okazji zwracam się do osób przeglądających ten temat, które jeszcze nie wzięły udziału w ankiecie - bardzo Państwa o to proszę, to naprawdę nie zajmuje więcej niż 5-7 minut. 900+ wyświetleń tematu i kilkanaście wypełnionych formularzy.
Oczywiście nic na siłę, jeśli ktoś naprawdę uważa, że nie jest w stanie udzielić interesującej odpowiedzi to tego robić nie musi. Wierzę jednak, że są jeszcze na tym forum osoby, które chciałyby wyrazić swoje zdanie na poruszany w ankiecie temat.

Odpowiedz }
Plusy od

Odświeżam temat (przepraszam za powstały double-post) i ponawiam prośbę o wypełnienie ankiety. Potrzebuję jeszcze tylko kilkunastu osób, co przy liczbie mieszkańców naszego miasta czy nawet wyłącznie użytkowników forum nie jest dużą liczbą Smile

LINK - http://goo.gl/forms/SMK3bLplln

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

Zrobione! Smile
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Wypełniłem.

Przy okazji zadam pytanie: Gdzie mogę znaleźć jakieś dane dotyczące tego jaka część mieszkańców Tczewa dojeżdża do pracy lub uczy się w Trójmieście ?

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.