Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gry planszowe

jakie polecacie gry planszowe lub towarzyskie?

Odpowiedz }
Plusy od

"Kolejka" wydana przez IPN

Odpowiedz }
Plusy od

Chińczyk, nie ma co wymyślać, to najfajniejsza gra na świecie Wink

P.S z resztą zaraz przyjdzie jakiś spamer i "poleci" stronę z najlepszymi planszówkami.
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

Popieram Patisona

Odpowiedz }
Plusy od

polecam klasyczne eurobiznes

Odpowiedz }
Plusy od

Szeryf - bardzo fajna gra imprezowa - jest zabawnie, a można też przerobić na wersję rozbieraną
Dominion - świetna dla mózgowych
Munchkin - idealna na ostre chlanie (mózg można zostawić obok)
Martwa zima - świetna zabawa jak ktoś lubi klimaty postapo i zombie (kooperacyjna z możliwością zdrajcy)
Pandemia - dość ciężka rozgrywka i można dość szybko przegrać życie świata (gra jest kooperacyjna)

Odradzam wszelakie sklepy (no ok - ja z jednego korzystam, ale reklamować nie będę) - szukajcie na allegro lepiej.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Eurobiznes - gra dla każdego przedziału wiekowego. Grało się całymi dniami Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

crcasonne + dodatki najlepsza gra nigdy mi się nie znudziWink

Odpowiedz }
Plusy od

Z naszym towarzystwem super się bawimy przy Taboo. Gra towarzyska w formie aplikacji na smartphonea. Trochę jak kalambury ale opisuje się dane słowo, mówiąc. Cała zabawa  w tym, że nie wolno wypowiedzieć wyświetlonych słów (najczęściej kojarzących się silnie ze zgadywanym hasłemSmile

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-07-19, 17:37)kalarepa15 napisał(a): Z naszym towarzystwem super się bawimy przy Taboo. Gra towarzyska w formie aplikacji na smartphonea. Trochę jak kalambury ale opisuje się dane słowo, mówiąc. Cała zabawa  w tym, że nie wolno wypowiedzieć wyświetlonych słów (najczęściej kojarzących się silnie ze zgadywanym hasłemSmile

Grałem w wersję tradycyjną i potwierdzam, że gra ciekawa i wciągająca.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

ja polecam super grę towarzyską Dooble!

Odpowiedz }
Plusy od

Odradzam usługi firmy Ankar, która ciulowo spawa światłowody i wyręcza się podludźmi do spamowania po forach dyskusyjnych.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Oczywiście:
- Talisman: Magia i miecz
- Scotland Yard
- Wsiąść do pociągu
- Catan

I ostatni nabytek [spam] nowa edycja!  Heart

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.