Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jaki router

Panowie potrzebuję kupić nowy router a jestem zielony w temacie, może ktoś wspomóc radą?
Router ma być pod Neostradę, na razie 10 mb/s, ale modlę się o modernizację centrali w mojej wiosce i liczę na to, że niedługo będzie więcejWink , więc pewnie przyda się ADSL2+
Wymagania:
-stabilna praca - mam dość znikania sieci, zrywania połączenia, resetowania itp w mojej obecnej padlinie - ma działać pewnie, stabilnie i zawsze
-mocny sygnał - ma pracować w 3 piętrowym domu z poddaszem (zainstalowany na środkowym piętrze)
-obsługa standardu ac (w dół wystarczy mi g/n)
-możliwość podłączenia przez USB drukarki i drukowania z każdego urządzenia podpiętego do sieci
-możliwość podłączenia dysku NAS i dysku na USB
-co najmniej 2 gniazda USB, w tym co najmniej 1 USB 3.0
-bezpieczeństwo
Jednocześnie łączyć się z siecią będzie max 5 urządzeń, po zakupie chcę zapomnieć o routerze na kilka lat.
Jakieś propozycje? O kasie na razie nie piszę - jak będę wiedział co jest godnego uwagi i ile kosztuje, to się będę zastanawiał czy mnie stać, czy muszę z czegoś zrezygnować Wink. Generalnie nie musi być najtaniej, ale bez szaleństw.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.