Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stary komputer

Witam prosze mi powiedziec czy jest szansa sprzedac stary komputer

Windows xp

procesor: 1 -rdzeniowy

taktowanie procesora :1,75 ghz

pamieć RAM :250

lub monitor NEC multisync FE 791SB

Odpowiedz }
Plusy od

Może za piwo.

Odpowiedz }
Plusy od

Podkreślając słowo "może".

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-07-25, 00:57)Harry napisał(a): Podkreślając słowo "może".

Twój komentarz był zbędny .

Odpowiedz }
Plusy od

Nie był zbędny, tylko miał na celu uświadomienie, że tego komputera może nikt nawet za piwo nie chcieć. To już złom elektroniczny i przyjmowanie go może okazać się niepotrzebnym balastem, bo nie można go ot tak wyrzucić sobie do kosza.

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-07-25, 14:17)Harry napisał(a): Nie był zbędny, tylko miał na celu uświadomienie, że tego komputera może nikt nawet za piwo nie chcieć. To już złom elektroniczny i przyjmowanie go może okazać się niepotrzebnym balastem, bo nie można go ot tak wyrzucić sobie do kosza.

Niby nie można, ale wczoraj widziałem jak coś takiego walało się przy kibelkach pod blokiem.  Confused

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-07-25, 14:17)Harry napisał(a): Nie był zbędny, tylko miał na celu uświadomienie, że tego komputera może nikt nawet za piwo nie chcieć. To już złom elektroniczny i przyjmowanie go może okazać się niepotrzebnym balastem, bo nie można go ot tak wyrzucić sobie do kosza.

Rogi napisał jasno  ,zresztą może ktoś weźmie za piwo tego nie wiesz .Po raz kolejny zbedna odpowiedz nie pytam o to czy ,można go wyrzucac itd ..wiadomo ze nie można tego robić. Natomiast widziałam aukcje z tym monitorem i ludzie sprzedają go za 40 zł . Ostatnio czytałam, że na francuskich aukcjach ,można wystawić starą nokie ,,cegłe,, za którą ludzie sa nawet zapłacić 4000zł

Odpowiedz }
Plusy od

Dobra już nie płacz - Harry miał dobre intencje, aby Ci uświadomić, że pieniędzy z tego nie będzie, a dla nowego właściciela to tylko utrapienie.

Nie porównuj próchna z zabytkową nokią w ŚWIETNYM stanie. PC stare też są dużo warte. Ale te pierwsze PCty. 86 i 286. Nie pochodne pentiumów. Tutaj status kolekcjonerskich mają konkretne modele procesorów.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od Harry

Moim zdaniem taki komputer lepiej komuś dać za darmo. Sprzedawać nie ma sensu bo nikt nie kupi. A za darmo może ktoś przygarnie Smile Jakiś informatyk hobbysta Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Istnieje takie prawdopodobieństwo.

Odpowiedz }
Plusy od

możesz go sprzedać na części

Odpowiedz }
Plusy od

Raczej bardzo małe szanse, lepiej zakop go gdzieś w piwnicy i za 100 lat sprzedasz go za konkretne pieniądze Smile

Odpowiedz }
Plusy od

ja bym raczej oddała komuś za darmo. i to bezzwłocznie, bo za pół roku nawet za darmo nikt go nie weźmie Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Ja bym przygarną za 50 zł. Do pracy komp wystarczający.

Odpowiedz }
Plusy od

Wystaw na OLX za 50 zł może ktoś się skusi.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.