Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
karta graficzna

Witam przedstawie jaki mam dylemat otóż w moim 8 letnim kompie mam karte graficzną geforce 9500 gt  , gram sobie  w  gre word of worship i po ostatnich aktualizacjach gry gra zaczeła mi chaczyc są wysokie pingi i nawet dochodzi do zawieszania się gry  napisałem do suporta gry i po wymianie mailami  okazało sie że moja karta graficzna niestety ale juz nie spełnia wymagan minimalnych gry według suporta  , suport zalecił bym wsadził do mojego kompa karte graficzną geforce gt 8800 ale takich kart juz nie produkują niby ta karta ma spełniac minimalne wymagania , i teraz mam problem jaki model karty kupic w cenie do 200 - 250 zł by gra  word of worships  chodziła  płynnie na niskich ewentualnie srednich  parametrach  i żeby jakis sprzedawca w sklepie nie nabił mnie w butelke  bo wydając te 2 stówki przyszedł bym do domu i okazało by sie że gra dalej sie wiesza i chaczy a ja jestem biedniejszy o 2 stówki i krew mnie zalewa dalej , doradzi ktos jaki model karty wybrac jak nie nową to jakąs używaną i żeby pasowało  na wejscie pc-expres
tylko proszę bez głupich dowcipów nie wszystkich stac na nowe kopy za 3 -4 k

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-08-16, 17:19)szprudo napisał(a): Witam
Witam,

Cytat:przedstawie
przedstawię

Cytat:otóż
Ten wyraz powinien rozpoczynać nowe zdanie.

Cytat:gt  , gram
Przecinek stawiamy od razu po wyrazie, po przecinku stawiamy spację.

Cytat:gre
grę

Cytat:zaczeła
zaczęła

Cytat:chaczyc
haczyć,

Cytat:napisałem
Ponownie powinno to być nowe zdanie.

Cytat:suporta
"supportu" lub "wsparcia"

Cytat:sie
się

Cytat:że
Przed "że" stawiamy przecinek.

Cytat:juz, wymagan, suporta, suport
Oczywiste błędy.

Cytat:zalecił bym
"Zalecił abym", "Zalecił mi żebym".

Cytat:, i
Widzisz tutaj swój błąd?

Cytat:word of worships
Pewnie chodziło ci o "World of Warships"?

Cytat:teraz mam problem jaki model karty kupic w cenie do 200 - 250 zł by gra  word of worships  chodziła  płynnie na niskich ewentualnie srednich  parametrach  i żeby jakis sprzedawca w sklepie nie nabił mnie w butelke  bo wydając te 2 stówki przyszedł bym do domu i okazało by sie że gra dalej sie wiesza i chaczy a ja jestem biedniejszy o 2 stówki i krew mnie zalewa dalej , doradzi ktos jaki model karty wybrac jak nie nową to jakąs używaną i żeby pasowało  na wejscie pc-expres
Już nawet nie chce mi się ciebie poprawiać - wysil się troszkę.

Nvidia 8800GTS, 9600GT, GT240, GT620. Jeden z tych modeli. Sprawdź czy płyta główna jest kompatybilna, bo nie podałeś tak oczywistych szczegółów. Wszystkie na allegro dorwiesz za jakieś grosze, GT720 nadal można kupić nową, ale nie ma to większego sensu w twoim przypadku.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-08-16, 17:56)kamilus napisał(a):
(2016-08-16, 17:19)szprudo napisał(a): Witam
Witam,

Cytat:przedstawie
przedstawię

Cytat:otóż
Ten wyraz powinien rozpoczynać nowe zdanie.

Cytat:gt  , gram
Przecinek stawiamy od razu po wyrazie, po przecinku stawiamy spację.

Cytat:gre
grę

Cytat:zaczeła
zaczęła

Cytat:chaczyc
haczyć,

Cytat:napisałem
Ponownie powinno to być nowe zdanie.

Cytat:suporta
"supportu" lub "wsparcia"

Cytat:sie
się

Cytat:że
Przed "że" stawiamy przecinek.

Cytat:juz, wymagan, suporta, suport
Oczywiste błędy.

Cytat:zalecił bym
"Zalecił abym", "Zalecił mi żebym".

Cytat:, i
Widzisz tutaj swój błąd?

Cytat:teraz mam problem jaki model karty kupic w cenie do 200 - 250 zł by gra  word of worships  chodziła  płynnie na niskich ewentualnie srednich  parametrach  i żeby jakis sprzedawca w sklepie nie nabił mnie w butelke  bo wydając te 2 stówki przyszedł bym do domu i okazało by sie że gra dalej sie wiesza i chaczy a ja jestem biedniejszy o 2 stówki i krew mnie zalewa dalej , doradzi ktos jaki model karty wybrac jak nie nową to jakąs używaną i żeby pasowało  na wejscie pc-expres
Już nawet nie chce mi się ciebie poprawiać - wysil się troszkę.

Nvidia 8800GTS, 9600GT, GT240, GT620. Jeden z tych modeli. Sprawdź czy płyta główna jest kompatybilna, bo nie podałeś tak oczywistych szczegółów. Wszystkie na allegro dorwiesz za jakieś grosze, GT720 nadal można kupić nową, ale nie ma to większego sensu w twoim przypadku.

no z ortografią to nie jestem za pan brat

Odpowiedz }
Plusy od

Ty go poprawiasz, a może chodziło o grę, w której jesteś kapłanem i nawracasz niewiernych.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-08-16, 19:03)leoncjo napisał(a):

Ty go poprawiasz, a może chodziło o grę, w której jesteś kapłanem i nawracasz niewiernych.

chodziło mi tylko by ktoś mi doradził , i tak chodziło mi o tą grę

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-08-16, 17:56)kamilus napisał(a): Już nawet nie chce mi się ciebie poprawiać - wysil się troszkę.

Że też w ogóle Ci się chciało. Teraz będę się bał cokolwiek tu napisać, bo jak zobaczę tyle korekt mojego tekstu, to się załamię. Rolleyes

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-08-16, 20:05)szprudo napisał(a):
(2016-08-16, 19:03)leoncjo napisał(a):

chodziło mi tylko by ktoś mi doradził , i tak chodziło mi o tą grę

Widzisz, kamilus?
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.