Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Triki firm ubezpieczeniowych
 
#1

Jakie znacie sposoby firm ubezpieczeniowych na zanizanie odszkodowania za auto?
Orientujecie się jak to wygląda w rzeczywistości??Odpowiedz }
Plusy od
 
#2

Sposoby są dwa: zawyżanie ceny szkody, żeby zakwalifikować samochód do kasacji o wycenić wypłatę na ułamek wartości rynkowej, i drugi- wycena części poniżej wartości rynkowej i niepełna wycena szkód, czyli uznanie niektórych części za sprawne oraz obniżanie wartości części ze względu na zużycie.
Również przy kasacji, wycena pozostałych części jest obniżana o wartość "zużycia": używane opony, wytarte siedzenia, kierownica, gałka zmiany biegów, wytarta konsola, pedały, dywaniki- to wszystko obniża wartość pozostałości powypadkowych.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52WpOdpowiedz }
Plusy od
 
#3

Bierzesz kancelarię i oni walczą, ale uważaj najgorsza jest firma CODEX. Oszukują i nie oddają kasy, ponadto ich spamerzy są do dupy.Odpowiedz }
Plusy od
 
#4

Cóż, trzeba walczyć o swoje. Prawda jest też taka, że jak się bierze jakiegoś kiepskiego ubezpieczyciela, to nie ma się co później dziwić, że przycinają na wypłacie odszkodowań. Mam nadzieję, że dużo dobrego wniesie to nowe prawo które ma się pojawić, że odszkodowanie będziemy otrzymywali z naszego OC, naszej ubezpieczalni, a dopiero ona będzie dochodziła roszczeń od ubezpieczalni sprawcy. W mBanku przy zakładaniu konta można zdecydować się na zakup dodatkowego ubezpieczenia. Tutaj mają specyfikację poszczególnych kont.Odpowiedz }
Plusy od
 
#5

a to cwaniakiOdpowiedz }
Plusy od
 
#6

Niestety ale czym nisze AC tym większe problemy by uzyskać odszkodowanie rzeczywiste , takie które powinno być według umowy masakrycznie tną .
Jak z OC to nie ma większych  różnic jednak według wielu danych statysty firmy ubezpieczeniowe wykorzystują niewiedze ludzi.
Przykładowo koleżanka miała stłuczkę spisali papier i doszło do wyceny określili jej 1200zł a że ma faceta prawnika to się odwołał od decyzji dając tylko i wyłącznie jeden paragraf z umowy i z regulaminu  po 2 dniach uznali reklamacje i nagle 2300zł .
Ale kto się odwołuję??
No właśnie mało kto.
ConfusedOdpowiedz }
Plusy od


Facebook Twitter RSS


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


  © 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.