Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sezon grzewczy

Nie wiem jak u Was, ale u mnie jest paskudnie zimno. Dogrzewam sobie grzejnikiem elektrycznym. Podobno sezon grzewczy dopiero od 15 października! Dla mnie to przemoc i znęcanie się! Jestem zmarźlakiem. Co o tym sądzicie? Też uważacie, ze to jednak za późno

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-09-28, 09:06)maaat napisał(a): Nie wiem jak u Was, ale u mnie jest paskudnie zimno. Dogrzewam sobie grzejnikiem elektrycznym. Podobno sezon grzewczy dopiero od 15 października! Dla mnie to przemoc i znęcanie się! Jestem zmarźlakiem. Co o tym sądzicie? Też uważacie, ze to jednak za późno

maaat, nie ma czegoś takiego jak sezon grzewczy (w sensie - data). Jeśli temperatura przez 3 kolejne dni spada poniżej iluś tam (a spada!) powinni grzać. U mnie już od poniedziałku grzeją i jest cieplutko! A w ubiegłym tygodniu było koszmarnie zimno. Współczuję Ci, bo NIENAWIDZĘ zimna!

Odpowiedz }
Plusy od

A ja własnie dziś znalazłem  taką o to karteczkę na mojej tablicy ogłoszeń.
Cytat:"W dniu 30.09.2016 r. uruchomione zostanie ogrzewanie w budynkach. W związku z powyższym, prosimy odkręcić kaloryfery na najwyższy poziom."
Wiięc może maaat u Ciebie też wystartują wcześniej... Smile
Moja słodka pasja - Bajeczny Torcik

Odpowiedz }
Plusy od

Na Brzechwy już od zeszłego tygodnia grzeją. Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Jeśli wczoraj było 0 stopni, a jutro ma być dwa razy zimniej, to ile będzie stopni?
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od aga_piet

(2016-09-28, 22:38)leoncjo napisał(a): Jeśli wczoraj było 0 stopni, a jutro ma być dwa razy zimniej, to ile będzie stopni?

Będzie prawdziwy 00 Angry

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-09-28, 22:38)leoncjo napisał(a): Jeśli wczoraj było 0 stopni, a jutro ma być dwa razy zimniej, to ile będzie stopni?

0 stopni czego? ;>
Jeśli Celsjusza, to zamieniamy na Kelwiny.
0 stopni C = 273 stopnie K.
273 K/2 = 136,5 K.
136,5 K = -136,65 C.

Także zimno ;P

Albo zamieniamy na skalę Fahrenheita.
0 stopni C = 32 stopnie F.
32 F/2 = 16 F.
16F = -8,89 C.

Też zimno, ale lepiej ;D
Szukam ósmego grzechu głównego.

Odpowiedz }
Plusy od aga_piet

Zabulgotało mi dzisiaj w kaloryferze!!!! Powolutku robią się ciepłe!

Odpowiedz }
Plusy od

Music 

Mniej niż zeroooo
Mniej niż zeroooo
Oooo oooo oooo oooo
Moja słodka pasja - Bajeczny Torcik

Odpowiedz }
Plusy od

około 137. W skali Kelwina Smile
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Niby grzeją, ale kaloryfery ledwo ledwie letnie Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.