Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szukam kanału na samochód [UŻYCZENIE]

Witam serdecznie Smile

Czy posiada ktoś z Państwa garaż z kanałem do napraw samochodu?
Może być garaż pod blokiem, w doku jednorodzinnym, obojętnie.

Jestem hobbystą, pasjonatem mechanikiem samochodowym, sam naprawiam pojazdy swoje i znajomych dla zabawy i dla zaoszczędzenia $ na mechaników partaczy.

Potrzebowałbym skorzystać z takiego kanału żeby wymienić kilka rzeczy w swoim samochodzie, niestety sam nie posiadam dostępu.
Wcześniej udawało się obyć bez kanału, ale do obecnej naprawy teraz jest to nieuniknione.

Nie mam za wiele kasy, ale mogę postawić flaszkę albo zabrać na przejażdżkę krajoznawczą po naprawieniu samochodu Tongue

Ktoś coś ?!

pozdrawiam Smile

[Obrazek: 24.jpg] Blush

Odpowiedz }
Plusy od

Serio nikt nic nie wie? No nie wierzę...

Może macie rodzinę lub znajomych i możecie popytać?  

Garaże na Czyżykowie, na Jurgo i na Jedności Narodu mają kanały obsługowe, na pewno ktoś byłby w stanie pomóc.
"...potęgą prochu i pancerną pięścią przemysłu..."

Odpowiedz }
Plusy od

Powodów braku chęci użyczenia widzę kilka.
Brak chęci użyczenia kanału w garażu wolnostojącym, ponieważ stoi w tym garażu samochód.
Brak chęci użyczenia kanału w garażu wolnostojącym, ponieważ są tam wartościowe rzeczy.
Brak chęci użyczenia kanału w garażu w domu, ponieważ... Raczej mało kto wpuszcza obcych do swojego domu.
I oczywiście różne wariacje z powyższymi.

Odpowiedz }
Plusy od

Witam serdecznie,

Czyli generalnie powód to apatia i brak zaufania społecznego Wink

Gdybym sam dysponował podobną infrastrukturą / wyposażeniem i ktoś w potrzebie by poprosił to na pewno bym pomógł. Trzeba wzajemnie sobie pomagać, tylko tak jesteśmy w stanie coś zmienić.

Mogę się wylegitymować osobie która mi pomoże, jestem ostatnią osobą która mogłaby coś ukraść. Mogę się odwdzięczyć jakoś na miarę możliwości.

Odpowiedz }
Plusy od

Ej a ten niby-kanał koło Herbapolu jest dostępny?
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-10-11, 16:56)leoncjo napisał(a): Ej a ten niby-kanał koło Herbapolu jest dostępny?

A umiesz wskazać na google maps gdzie to jest?

Odpowiedz }
Plusy od

No tam nie ma zbyt wiele zabudowań, więc możesz się łatwo rozejrzeć. To chyba było na placu manewrowym, ale nie wiem, czy jeszcze stoi.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Ok dzięki, sprawdzę to.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.