Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubiony sklep

Ja też nie lubię jakoś Biedry, w sumie nawet nie wiem czemu. Chyba zostało mi wspomnienie ich starego wyglądu kiedy było tam brudno, drogo i wykorzystywali pracowników.

(2017-06-02, 15:40)maaat napisał(a): Lubię Herbaciarnię w Galerii Kociewskiej.

Jest świetna! Też ją uwielbiam! Niestety ostatnio nie mam za bardzo czasu, żeby tam zawitać...

Odpowiedz }
Plusy od

Lubię od czasu do czasu zerkać na aukcje internetowe [spam] czasami można trafić tam na prawdziwa okazję. W serwisie są dostępne używane pojazdy poleasingowe oraz leasingowe, także jeśli planujecie zakup samochodu, zajrzyjcie sobie na ich stronę. Mogą pomóc również sprzedać pojazd, jeśli zależy Wam na czasie.

Odpowiedz }
Plusy od

Nie no bez jaj też robię czasami zakupy w biedronce bo mam obok ale jakości tam nie ma żadnej

Odpowiedz }
Plusy od

Myślę że większośći polaków biedronka lub lidl ale niestety produkty niskiej jakości

Odpowiedz }
Plusy od

Zdecydowanie Lidl, jest w nim większy porządek niż w Biedronce. Poza tym są tam częste dostawy na sklep świeżych owoców.

Odpowiedz }
Plusy od

jeśli chodzi o sklepy to również jestem za Lidlem bądź Dino Smile
Natomiast inne rzeczy wole kupować przez Internet - taniej i większy wybór Smile
Ubrania - Zalando
Meble - Mirjan24
Kosmetyki - Rossmann bądź Zeberka
Inne rzeczy z reguły kupuję na Allegro Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Ja głownie lubię sklepy internetowe np lubie kupować  rośliny miododajne online. fajnie sie zamawia a nie jezdzi do miasta.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.