Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smartfon

Cześć Wam! 
Zepsułam telefon i pilnie potrzebuję nowego smartwona xiaomi! Co polecacie do kwoty 1000zł. [spam] Może Xiaomi?
Z góry dzięki za odpowiedz

Odpowiedz }
Plusy od

Zakup w x-komie - z oficjalnej dystrybucji.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-10-26, 10:26)kama106 napisał(a): Cześć Wam! 
Zepsułam telefon i pilnie potrzebuję nowego smartwona xiaomi! Co polecacie do kwoty 1000zł.

Hej Tobie.

W cenie do 1000 zł ja bym brał Redmi 3S 32GB (w zasadzie to będę brał, kwestia jeszcze w którym miesiącu Wink ) .
Jeszcze niedawno był dostępny w mediaexpert (za 799 zł), ale widzę że produkt obecnie niedostępny... Szkoda, bo sam już byłem prawie zdecydowany na zakup. Sad

Z pozostałych sklepów - z tego co wiem, ibuygou jest wiarygodne i ma dość dobrą gwarancję do zrealizowania w Polsce. Jest drożej niż na alliexpress, ale z 2 letnią gwarancją i ubezpieczeniem od cła i tak wyjdzie ok. 100 zł taniej niż ostatnia cena w mediaexpert (w x-kom nawet go nie widziałem...).

Z allegro ponoć nie warto.
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Redmi 3s jest całkiem spoko. Ale nie opłaca się kupować od polskich dystrybutorów Tongue Przepłaca się tylko i wyłącznie. Lepiej z Aliexpress.

Odpowiedz }
Plusy od

Ja polecam ci zakupy w sklepi rtv agd.

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-10-26, 20:58)Manif napisał(a):
(2016-10-26, 10:26)kama106 napisał(a): Cześć Wam! 
Zepsułam telefon i pilnie potrzebuję nowego smartwona xiaomi! Co polecacie do kwoty 1000zł.

Hej Tobie.

W cenie do 1000 zł ja bym brał Redmi 3S 32GB (w zasadzie to będę brał, kwestia jeszcze w którym miesiącu Wink ) .
Jeszcze niedawno był dostępny w mediaexpert (za 799 zł), ale widzę że produkt obecnie niedostępny... Szkoda, bo sam już byłem prawie zdecydowany na zakup. Sad

Z pozostałych sklepów - z tego co wiem, ibuygou jest wiarygodne i ma dość dobrą gwarancję do zrealizowania w Polsce. Jest drożej niż na alliexpress, ale z 2 letnią gwarancją i ubezpieczeniem od cła i tak wyjdzie ok. 100 zł taniej niż ostatnia cena w mediaexpert (w x-kom nawet go nie widziałem...).

Z allegro ponoć nie warto.

Ja rowniez polecam redmi 3s . Bawilem sie tym i naprawde telefon godny zakupu.

Odpowiedz }
Plusy od

Aktualizacja statusu - telefon (Redmi 3s 32 GB) już u mnie, kupiony w pobliskim markecie (od niedawna jest dostępny w cenie 899 zł m.in. w ETV Euro AGD oraz ponownie w Media Expert, niestety również w wyższej cenie Sad).

Po kilku dniach użytkowania nie mam żadnych zastrzeżeń, wciąż podtrzymuję tezę, że w tej cenie niczego lepszego obecnie nie ma. Wink
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Umi Super, też nieźle chodzi.

Odpowiedz }
Plusy od

Serio ten redmi taki dobry telefon?

Odpowiedz }
Plusy od

U mnie nowy nabytek to Redmi Note 4 pro prime. Sprzęt zaiste warty uwagi: 5,5'' ekran, 10 rdzeni, 3GB RAM, 64GB ROM. Dostępne MIUI 8.1.7.
W AnTuTu benchmark  osiąga ponad 85000 punktów.

[Obrazek: Screenshot_2017-03-19-11-35-52-972_com.a...chMark.JPG]
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Mam telefon sprzed 5 lat (Note II) z Androidem Nougat i nic mi w nim nie przeszkadza. Nie gram w gry. Co dałoby mi przerzucenie się na nowszy smartfon?
Pytam poważnie, bo nikt ze znajomych gadżeciarzy nie potrafił mi wyjaśnić  Rolleyes

Odpowiedz }
Plusy od

(2017-03-23, 02:01)Glanc napisał(a): Mam telefon sprzed 5 lat (Note II) z Androidem Nougat i nic mi w nim nie przeszkadza. Nie gram w gry. Co dałoby mi przerzucenie się na nowszy smartfon?
Pytam poważnie, bo nikt ze znajomych gadżeciarzy nie potrafił mi wyjaśnić  Rolleyes

Z tego co widzę, to ma on 2 GB ramu i min. 16 GB wbudowanej - więc jeżeli masz go w dobrym stanie i nie używasz do wymagających aplikacji, to ja Ci tego nie wyjaśnię - moim zdaniem nie ma sensu się przesiadać.

Odpowiedz }
Plusy od

Mam samsunga j5 2016 i jestem zadowolona. Tez nei gram w gry więc może przy moim użytkowaniu to wystarczy. Nie znam się Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Przerzucenie na nowszy model ma sens tylko wtedy, jeśli obecnie posiadany staje się niewystarczający: zaczyna "przycinać", ma zbyt mało pamięci, za mały ekran (dla osób niedowidzących).
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Xiaomi budzi we mnie zainteresowanie od dłuższego czasu Tongue Mój iphone zaczyna trochę szwankować i denerwuje mnie bateria, bo mi już dnia nie wytrzymuje i boję się, że w nocy mi się rozładuje i budzik nie zadzwoni. Skąd kupowałeś Redmi?

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.