Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mieszkanie w Tczewskich Łąkach

Witam wszystkich forumowiczów. Jakoś niedługo planuję osiedlić się w Tczewie, bądź jego najbliższych okolicach więc przeglądam już ogłoszenia. Przyznam, że spodobało mi się mieszkanie na osiedlu z 2009r. w Tczewskich Łąkach. Jednak nic o tym miejscu nie wiem. Może jest ktoś kto tam mieszka, był, zna mieszkańca i może podzielić się opiniami. Jedyna którą do tej pory zdobyłem nie była zbyt pochlebna, ale to za mało Smile pozdrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

Zalety: cisza, nie słychać szumu miasta, blisko pola - można wyjść pobiegać albo na spacer z psem. Nie słychać nawolywań meneli pod oknami. Jehowi niestety już dotarli. Minusy - komunikacja. Samochód to konieczność. Brak piwnic. Niektórzy lokatorzy skarzyli się na grzyba, u mnie nie ma. Kolejny minus - jedno miejsce parkingowe dla każdego mieszkania i do tego dość wąskie. Nieliczni wybrańcy mają podwójne miejsca. Goście muszą parkować na jezdni poza osiedlem.
Mieszka mi się tam dobrze. Ważne też na jakich sąsiadów trafisz.
Listen old soldier to the sound in your ears
Of too many battles of too many years
But there's only one thing you've learned in defeat:
That losing is bitter and victory is sweet

Odpowiedz }
Plusy od

Ciekawe, dzięki za odpowiedź. Jehowi to raczej pestka Big Grin . Ale w niektórych ogłoszeniach widziałem, że niby jakoś Latocha tam dojeżdża? Zresztą auto jest. Czyli trzeba zwrócić uwagę na grzyba lub ślady jego kamuflowania Idea  ...dzięki. A przekrój wiekowy mieszkańców? Raczej młodsi, starsi czy wszyscy? Zamiast piwnic są ogólnodostępne strychy tak? No i co do parkowania na jezdni...trzeba będzie to obejrzeć z bliska czy jest aż tak uciążliwe.

Odpowiedz }
Plusy od

Latocha dojeżdża, ale śmiga chyba tylko cztery razy dziennie. Grzyb dotyczył chyba wyłącznie mieszkań na najwyższej kondygnacji. Nie ma zbyt wielu starszych osob. Większość w wieku 30 - 45. Tak na oko. 
Strychy niby ogólnodostępne, ale nie mogę się doprosić o kluczyk i drabinę. Myślę, że zajęte są przez mieszkancow zajmujących drugie piętro. Oczywiście prawem kaduka, więc można się wyklocac.
Listen old soldier to the sound in your ears
Of too many battles of too many years
But there's only one thing you've learned in defeat:
That losing is bitter and victory is sweet

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.