Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Porównanie kapsułek do prania

Witam, ostatnio będąc w sklepie zastanawiałam się nad kupnem kapsułek do prania. Nigdy ich nie używałam, a słyszałam wiele dobrych opinii na ich temat. Większość prania mam kolorowego i do wyboru bodajże kapsułki z Vizira (takie pomarańczowe), Persila, Ariela i Fairy. Tylko teraz pojawia się pytanie- które są najlepsze i które wybrać? Może któraś z Was ich używała i by mi doradziła?

Odpowiedz }
Plusy od

Jak dla mnie wszystkie są takie same, a te systemy, komory, kolorki to tylko marketing. Zresztą wiele marek, które z wyglądu są podobne, mają jednego producenta, a cenę już inną.

Kupuję najtańsze, bo zawsze są któreś w promocji. Płyn do płukania tylko wybieram pod zapach, bo go potem czuć.

Odpowiedz }
Plusy od

Tak, to prawda, większość marek to jedna niemiecka firma. (Henker)

Niemcy podobno mają lepszą chemię, bo Niemiec jest karny, na opakowaniu pisze "10 ml" to Niemiec dodaje dokładnie 10 ml. A Polak sypie detergentem bez sensu, aby hehehe, fajnie się kurna pieniło, pacz Grażyna jaka piana. Więc polska chemia ma mniejsze stężenie detergentów (co zresztą szkodzi środowisku).

Odpowiedz }
Plusy od

Miałem te z Vizira pomarańczowe, z Biedry kupione, kiepskie są według mnie, nie rozpuszczają się osłonki, prawie nie pachnie i słabo pierze. Ariel nieco lepsze. Ale i tak cenowo najlepiej wypada proszek.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Nie wiem jak to wypada cenowo, ale odkąd przesiadłem się na płyn do prania (ja akurat perwoll) to ciuchy dłużej żyją, nie są takie zmechacone i zdecydowanie lepiej trzymają kolory.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Te kapsułki wg. mnie nie są dobre Tongue Wolę wlewać normalnie płyn do prania (Silan itp.) niż te kapsułki - to po prostu wychodzi drożej cenowo.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.