Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie z Wojciechem Sumlińskim
 
#1

Malborskie stowarzyszenie „Obywatele Kreatywni“ oraz grupa nieformalna „Obywatelski Malbork“ zapraszają mieszkańców Malborka i powiatu malborskiego, a także fanów autora z Tczewa i okolic, na spotkanie z dziennikarzem śledczym, autorem m.in. takich bestsellerów jak: „Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera" czy "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego" – Wojciechem Sumlińskim.

Będzie to spotkanie promujące dwie ostatnie książki autora: "Ksiądz – historia zawierzenia silniejszego niż śmierć" oraz "Niebezpieczne związki Sławomira Petelickiego". W trakcie spotkania uczestnicy będą mogli zadawać pytania dotyczące twórczości W. Sumlińskiego, zakupić książki oraz zdobyć jego autograf.

Wojciech Sumliński jest obecnie jednym z najbardziej popularnych i poczytnych autorów, a na spotkania z nim niełatwo się dostać. Tym bardziej cieszy, że pojawi się w Malborku.

Zapraszamy wszystkich chętnych ! Miejsca jest dosyć, choć w wypadku bardzo dużej frekwencji nie gwarantujemy miejsca siedzącego.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Spółdzielni Socjalnej "Fabryka Inicjatyw" przy ul. Grunwaldzkiej 16/18 w Malborku. (dawna Fabryka cygar i tabaki ) w niedzielę 19 listopada. Początek o godz. 17:00


Wstęp wolny ! Zapraszamy !

Więcej o spotkaniu - obywatelekreatywni.blogspot.com/2017/11/wojciech-sumlinski-w-malborku.html
Wszystko o autorze i jego książkach na stronie www.sumlinski.plOdpowiedz }
Plusy od


Facebook Twitter RSS


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


  © 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.