Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galeria Kociewska vs Galeria Neptun

Byliscie w Galerii Neptun w Starogardzie Gdanskim? Jak oceniacie , lepiej niz w naszej galerii>?
niestety duzo lepiej i to w kazdym calu
kino , market spozywczy, przestrzen , brak rozwyzdrzonej mlodziezy
niestety Starogard gora

Odpowiedz }
Plusy od

A do tego w Stargardzie mają Subway'a, KFC i telepizze lub Pizza hut. I chyba też większy empik

Odpowiedz }
Plusy od

(2018-01-04, 15:00)Kratos napisał(a): A do tego w Stargardzie mają Subway'a, KFC i telepizze lub Pizza hut. I chyba też większy empik

jest wiekszy empik , bardziej przejrzyscie rozplanowany

Odpowiedz }
Plusy od

(2018-01-04, 15:00)Kratos napisał(a): A do tego w Stargardzie mają Subway'a, KFC i telepizze lub Pizza hut. I chyba też większy empik

Największym obiektem handlowym w Stargardzie jest Galeria Starówka, w której nie udało mi się znaleźć informacji ani o KFC, ani o Pizza Hut, Subwaya też tam nie znalazłem. Empik jest, ale czy większy? Według mnie- raczej mały.
W Stargardzie w ogóle nie ma Pizza Hut i Subwaya, a KFC otworzyli na Szczecińskiej dopiero 15 grudnia 2017.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

@MacGyver - Jesteś bezlitosnym trollem wiesz o tym? Oczywiście, że chodziło mi o StarOgard Gdański i galerię Neptun... Nie można się pomylić?

Odpowiedz }
Plusy od

Taki żart Wink
Chciałem w ten sposób zaznaczyć, że dyskusja jest o mało istotnych rzeczach, na tyle mało istotnych, że nawet nazwa miasta jakby traci na znaczeniu. W czym bowiem problem? W tym, kto ma więcej sklepów i fast foodów...
W Tczewie mamy mnóstwo jadłodajni, lepszych i gorszych, po co jeszcze następne telepizza, pizza hut i kfc? Czy to jest aż tak wartościowe jedzenie, żeby rozciągać ten temat do rangi problemu? Jak chcę kfc, to jadę do Starogardu, podobnie z Cinema City, bo w Tczewie nie ma, jak ktoś ze STG chce Heliosa, to przyjeżdża do TCZ, proste. Nie można mieć wszystkiego.
Ikei i Auchana też nie ma w TCZ. I nawet w Starogardzie.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

(2018-01-07, 11:21)MacGyver napisał(a): Taki żart Wink
Chciałem w ten sposób zaznaczyć, że dyskusja jest o mało istotnych rzeczach, na tyle mało istotnych, że nawet nazwa miasta jakby traci na znaczeniu. W czym bowiem problem? W tym, kto ma więcej sklepów i fast foodów...
W Tczewie mamy mnóstwo jadłodajni, lepszych i gorszych, po co jeszcze następne telepizza, pizza hut i kfc? Czy to jest aż tak wartościowe jedzenie, żeby rozciągać ten temat do rangi problemu? Jak chcę kfc, to jadę do Starogardu, podobnie z Cinema City, bo w Tczewie nie ma, jak ktoś ze STG chce Heliosa, to przyjeżdża do TCZ, proste. Nie można mieć wszystkiego.
Ikei i Auchana też nie ma w TCZ. I nawet w Starogardzie
Ta dyskusja nie jest o malo istotnych rzeczach.
Chcialem raczej nakreslic jak zostala wykonana Galeria Neptun  w Starogardzie a Galeria Kociewska w Tczewie.
Jakich pozyskano najemcow . Przeciez to jest wizytowka miasta,pierwsze wrazenie dla przyjezdnych .

Odpowiedz }
Plusy od

Galeria handlowa wizytówką miasta. O losie. Odpadkowe jedzenie za 13,99 wizytówką miasta. Może jeszcze dolewka koli wizytówką miasta?
Specyfika Tczewa i Stargardu jest inna. Tczew to przedsionek Trójmiasta. 25 minut drogi do centrum.
Starogard to centrum wiosek, które nie dojadą w przeciągu chwili do Trójmiasta więc jadą do Starogardu.

Kwestia najemców. Najemców się nie pozyskuje w galeriach handlowych. Ci sami się zgłaszają, bo to dla nich biznes. KFC w Tczewie nie ma racji bytu w Galerii, bo tam stołowałby się tylko najgorszego sortu plebs. W Galerii Kociewskiej masz całkiem sensowny zakątek gastronomiczny gdzie żarcie nie jest wyłącznie odpadkowe, a do tego jest w cholerę tanie. Masz gówniane kino, małe, ale w sam raz dla grażyn i januszy, którzy na seans przychodzą z kanapkami i termosem. Masz ofertę handlową w sam raz na 100k powiat, z którego połowa i tak jeździ do Gdańska.
Do galerii nie wejdą firmy, którym nie będzie się przez to budżet spinał. Nikt nie działa dla wygody grażyn i januszy tylko dla zysku. Złotówki na koncie muszą się na koniec roku fiskalnego zgadzać.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

(2018-01-14, 15:11)kamilus napisał(a): Galeria handlowa wizytówką miasta. O losie. Odpadkowe jedzenie za 13,99 wizytówką miasta. Może jeszcze dolewka koli wizytówką miasta?
Specyfika Tczewa i Stargardu jest inna. Tczew to przedsionek Trójmiasta. 25 minut drogi do centrum.
Starogard to centrum wiosek, które nie dojadą w przeciągu chwili do Trójmiasta więc jadą do Starogardu.

Kwestia najemców. Najemców się nie pozyskuje w galeriach handlowych. Ci sami się zgłaszają, bo to dla nich biznes. KFC w Tczewie nie ma racji bytu w Galerii, bo tam stołowałby się tylko najgorszego sortu plebs. W Galerii Kociewskiej masz całkiem sensowny zakątek gastronomiczny gdzie żarcie nie jest wyłącznie odpadkowe, a do tego jest w cholerę tanie. Masz gówniane kino, małe, ale w sam raz dla grażyn i januszy, którzy na seans przychodzą z kanapkami i termosem. Masz ofertę handlową w sam raz na 100k powiat, z którego połowa i tak jeździ do Gdańska.
Do galerii nie wejdą firmy, którym nie będzie się przez to budżet spinał. Nikt nie działa dla wygody grażyn i januszy tylko dla zysku. Złotówki na koncie muszą się na koniec roku fiskalnego zgadzać.

Niestety takie nadeszly czasy , ze galerie staja sie wizytowka miasta .W mysl zasady jak Cie widza tak Cie pisza

Odpowiedz }
Plusy od

Nikt inteligentny nie ocenia miasta po galerii handlowej.
Nikt sensowny nie ocenia Gdańska po galerii handlowej, a po dostępnych atrakcjach.
Nikt sensowny nie ocenia Warszawy po galerii handlowej, a po tym co i gdzie można zjeść, jak żyć.
Nikt sensowny nie ocenia Tczewa po galerii handlowej, a po tym co można robić w nocy i gdzie się można stołować w ciągu dnia.

Odpowiedz }
Plusy od

dubel

Odpowiedz }
Plusy od

Ja oceniam!

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.