Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uciążliwy sąsiad

Witam. Może ktoś ma jakiś pomysł...mieszkam w bloku. Jak wszyscy na suchostrzygach walczymy o miejsca parkingowe. Ludzie z z naszego bloku na ogół z wzajemnym szacunkiem parkują dbale. Jest jednak jeden mistrz...mający odmienną wizje parkowania. Grzecznie upominany przez sąsiadów...nie dopuszcza do siebie myśli samokrytycznych. Dzięki jego ekwilibrystyce...często duże samochody nie mogą przejechać. Uparty, arogancki, niegrzeczny. Pani żona nauczycielka jeszcze bardziej agresywna. Nie wspomne, że notorycznie jeździ pod prąd (ulica jednokierunkowa)
Szukamy rozwiązania sąsiedzkiego. Agresja i zamachy nie wchodzą w grę. SM i Policja...nie widzi problemu, przy zgłoszeniu cwaniakują, że miejsce parkingowe jest do parkowania, a linie są tylko pomocnicze i w sumie nie obowiązują. 
Trudny charakter upartego pana powoduje, że nikt nie chce z nim personalnie wchodzić w jakikolwiek relacje.

Jakieś mądre pomysły? Huh

Odpowiedz }
Plusy od

Przerabiałem takiego z suvem. Wstawiłem mu za wycieraczkę naklejkę z karnym z adnotacją, że mam tego więcej. Już trzyma się linii :-).

Odpowiedz }
Plusy od aga_piet Harry

(2018-03-16, 08:58)geo napisał(a): Przerabiałem takiego z suvem. Wstawiłem mu za wycieraczkę naklejkę z karnym z adnotacją, że mam tego więcej. Już trzyma się linii :-).

he he...już mu ktoś nakleił...wydaje mi się nawet, ze kilka jednocześnie...ostentacyjne zdrapał śmiecąc dookoła. NIC nie pomogło.

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

(2018-03-16, 09:07)geo napisał(a): Może trzeba było na lakier kilka walnąć ;-)

Wolelibyśmy temat załatwić oficjalnie, formalnie i ostatecznie. Nikt nie ma ochoty zniżać się do poziomu owego sąsiada!
Mój post pyta o ew. środki prawno-administracyjne. Inne sposoby się nie sprawdziły. A mimo uciążliwości tego człowieka, "nieoficjalne" pomysły raczej nie wchodzą w grę.
Może ktoś już przerabiał podobny temat z aspołecznym sąsiadem, który jako jedyny jest normalny...a przecież pozostałych kilkuset lokatorów bloku jest nienormalna. Chodzi o konkretne pomysł/rozwiązanie. Nie ma co się miziać w naklejki, proszenie a tym bardziej łobuzerskie metody.

Odpowiedz }
Plusy od

Jeśli oficjalna droga zawiodła, pozostały Wam chyba tylko te mniej oficjalne Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od Harry

(2018-03-16, 23:49)aga_piet napisał(a): Jeśli oficjalna droga zawiodła, pozostały Wam chyba tylko te mniej oficjalne Smile

czytaj ze zrozumieniem takie porady  wykluczył na zakończenie postu  nabijanie frekwencji nie pomoże zgłaszającemu

Odpowiedz }
Plusy od

(2018-03-16, 08:52)GTC napisał(a): Jakieś mądre pomysły? Huh

Jeśli to strefa zamieszkania, to zgłaszać nieprawidłowy postój na SM lub policję. Jeśli nie reagują- skarga do komendanta. To jedyna oficjalna droga.

A tak na marginesie: parking z miejscami dla niepełnosprawnych.

[Obrazek: 22fa74798d50c.jpg]
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.