Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fakturowanie
 
#1

Potrzebuję jakiegoś prostego, nieskomplikowanego oprogramowania do fakturowania... ktoś już to moze przerabiał wcześniej i byłby w stanie podpowiedzieć? Widziałem np że nazwa pl ma np invoce - pytanie jak to się sprawuje? Są też te wszystkie infakty i inne opcje w z wystawianiem fv zdalnie. Pytanie, czy to się sprawdza? A może jakiś prosty stacjonarny soft? Wdziałem, że wiele  osób używa np dosowych programów.Odpowiedz }
Plusy od
 
#2

Przez wiele lat używałem infaktu i sobie chwaliłem. Jedna dwie fakturki miesięcznie - tak więc bezpłatny pakiet wystarczał.
Jednak sukcesywnie ograniczanie funkcjonalności doprowadziło do absurdów. Chciałem zmodfikować dane osobowe - brak możliwości. Nie mogłem dodać więcej klientów (wprowadzono limit 1) ani ich usunąć (maksymalnie usuniecie 1 miesięcznie). Mając na uwadze że miałem wprowadzonych wcześniej 6-ciu - musiałbym czekać 1/2 roku aby dokonać tej jednej modyfikacji w danych osobowych.
Obecnie stworzyłem sobie szablon w Word - i do 1-2 miesięcznie fakturek sprawdza się znakomicie.
Moja słodka pasja - Bajeczny TorcikOdpowiedz }
Plusy od
 
#3

Dzięki za info. No Infakt - to jest jakaś opcja..
Od biedy to i można nawet w Excelu stworzyć sobie szablon do wystawiania faktur - podobno wiele osób tak robi.
Ale gdy się wystawia 20-30 faktur na miesiąc, to można się lekko w tym pogubić. Dobrze, jeżeli jakiś program będzie to nadzorował.
Tutaj wygląda to obiecująco: https://spamOdpowiedz }
Plusy od
 
#4

1) wpisujemy w google "faktura online"
wyskakuje nam dużo stron, wybieramy pierwszą która wpadnie w oko i na 100% BEZPŁATNIE spełni oczekiwania do wystawienia kilku faktur w miesiący
2) mając działalność, zakładamy konto np. w banku ING i mamy w pakiecie system fakturowania, z bazą danych klientów, bazą faktur zakupowych itp... nie wiem jak w innych bankach, myślę że ING nie jest jedyny bo teraz wszyscy się prześcigają w pomysłach jak przyciągnąć klienta....
GOOGLE nie boli....
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze
Odpowiedz }
Plusy od
 
#5

Nie zawsze.
Spotkałem się z przypadkiem, kiedy księgowa nieprawidłowo obliczyła VAT i skarbówka upomniała się o zwrot 17 tysięcy z odsetkami i karami, a księgowa odpowiedziała "przepraszam" z uśmiechem na twarzy, ponieważ odpowiedzialność była wyłączona w umowie.
Tak więc, tego...

PS: Nie próbuj spamu przemycać, bo to się zawsze kończy w ten sam sposób...Odpowiedz }
Plusy od
 
#6

No, mówiłem...Odpowiedz }
Plusy od
 
#7

ale przecież jak księgowa myli się to ponosi tego konsekwencje, w umowach tak zazwyczaj jest.Odpowiedz }
Plusy od


Facebook Twitter RSS


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


  © 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.