Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry fryzjer w Tczewie?

Witam was, mam problem z moimi włosami. Jestem naturalną brunetką lecz już kilkanaście lat temu rozjaśniłam je na blond. Bardzo dobrze czuję się w blondzie ale moje włosy bardzo odczuwają ciągłe zmiany farb. Mam bardzo cienkie włosy a dodatkowo są bardzo wysuszone - jak siano. Ich długość jest do ramion, nie mam z czego ścinać. Chciałabym znaleźć fryzjera, który zna się na swojej robocie i odbuduje mi kondycje włosów maseczkami i innymi naturalnymi zabiegami. Znacie jakiegoś profesjonalistę? Mam dopiero 40 lat i nie chcę za 10 lat być zupełnie łysa..  Sad

Odpowiedz }
Plusy od

Tu nie fryzjera, ale kosmetologa trzeba do poprawy kondycji włosów. Farby niszczą włosy i jeśli masz słabe to zrezygnuj z nich na rzecz mniej inwazyjnych szamponów.

Odpowiedz }
Plusy od

(2019-06-24, 12:41)ulaulap napisał(a): Witam was, mam problem z moimi włosami. Jestem naturalną brunetką lecz już kilkanaście lat temu rozjaśniłam je na blond. Bardzo dobrze czuję się w blondzie ale moje włosy bardzo odczuwają ciągłe zmiany farb. Mam bardzo cienkie włosy a dodatkowo są bardzo wysuszone - jak siano. Ich długość jest do ramion, nie mam z czego ścinać. Chciałabym znaleźć fryzjera, który zna się na swojej robocie i odbuduje mi kondycje włosów maseczkami i innymi naturalnymi zabiegami. Znacie jakiegoś profesjonalistę? Mam dopiero 40 lat i nie chcę za 10 lat być zupełnie łysa..  Sad

Przestań brać reklamowane przez Ciebie suple to i kondycja włosów wróci.

Odpowiedz }
Plusy od

najlepiej iść do trychologa, a nie fryzjera Smile Hair medica chyba cos takiego oferuje, sprawdz

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.