Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oszuści z książką telefoniczną na Orzeszkowej - OSTRZEGAM
 
#1
Sad 

W tym tygodniu odwiedzili nas panowie i wmawiając nam, że zamówiliśmy jakąś książkę telefoniczną (grozili podwójną opłatą karną) sprzedali nam po grubo zawyżonej cenie 55 zł broszurkę ok. 200 s wydaną na podłym papierze, mikrusieńką czcionką.
Dość dobrze orientuję się w cenach książek i taka kwota na pewno ok. 3, a nawet 4-krotnie przekracza właściwą wartość tego wydawnictwa.
Ewidentne oszustwo, tym bardziej, że w książce poza telefonami nie znajdziemy żadnej informacji o sprzedającym - tylko - DYSTRYBUTOR ze Szczecina. Panowie - było dwóch, po zabraniu pieniędzy szybko się zmyli. 
Ostrzegam, tym bardziej, że mam informację z pierwszej ręki od pań z Telekomunikacji.SA, że oni żadnej tego typu sprzedaży nie prowadzą, nie chodzą też po domach. Wszystko załatwiają na miejscu u siebie, ewentualnie przez telefon, po podaniu numeru klienta.
Warto też, aby panami zainteresowała się Policja lub Straż Miejska, bo na pewno nie posiadają zgody na tego typu działalność.
Może nie jest to skala przekrętów na wnuczka, ale pewno wielu takich "handlowców" zaczynało od tak drobnych oszustw.Odpowiedz }
Plusy od Klaudya
 
#2

Nie wiesz, jak się robi? "Dziękuję, niczego nie zamawiałem." ***..ć drzwiami i po kłopocie.
No, ale zawsze można kupić makulaturę za zawyżoną cenę, ktoś to w końcu musi przetestować na własnej skórze...Odpowiedz }
Plusy od
 
#3

Nie rozumiem dlaczego ludzie dają się na to w ogóle nabrać? Tak jak komentarz wyżej, powiedzieć, że niczego nie zamawiałeś i zamknąć drzwi przed nosem. To zwykli naciągacze.Odpowiedz }
Plusy od


Facebook Twitter RSS


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


  © 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2020 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.