Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co to jest slasher?

Czy orientujecie się co to jest slasher i czy występuje w polskim kinie?
Wiele zagranicznych filmów tego typu było już na polskich ekranach, czy był jakiś polski reżyser, który zainwestował w ten gatunek?

Odpowiedz }
Plusy od

Zacisze z 2017 to jedyny film polski w tym gatunku.
Elementy gatunku wykorzystano w komedii Show z 2003.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Według mnie ten film słabo odzwierciedla ten gatunek, no ale to też trochę kwestia gustu, bo mnie on nie podszedł. Z takich polskich filmów horrorów, słyszałam, że film Komasy zrobi robotę, niestety zanim wyjdzie na ekrany to jeszcze trochę minie, a wiadomo już że inspirował się Panem Polańskim.

Odpowiedz }
Plusy od

Według mnie dobrym horrorem był film od Kondratiuka, rewelka, tylko niestety w czarno białych kolorach. 
Chociaż jakby tak głębiej pomyśleć, to na takim filmie bez kolorów można się lepiej skupić na fabule i dźwiękach prawda?

Odpowiedz }
Plusy od

a oglądaliście [SPAM] ? Widziałam dośc fajne opinie na temat filmu, ale jeszcze nie znalazłam czasu na obejrzenie go.

Odpowiedz }
Plusy od

a co myślicie o filmie [spam] Moim zdaniem podchodzi to troche pod ten gatunek

Odpowiedz }
Plusy od

Dla mnie ten film jest świetny, wzruszający, pouczający, ale czy to jest horror, w dodatku slasher? Mam mieszane uczucia.

Odpowiedz }
Plusy od

Oglądałam czarownicę, robi wrażenie na ekranach filmowych, muzyka jest przekozacka, ale nie jest to slasher Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Nie znam Polskich slasherów. Nie jest to raczej kino typowe dla Polskich twórców, chociaż mogę się mylic. Raczej mało się o tym słyszy. Ale gdyby zrobic taki Polski slasher hmmm Wink. Ciekawie by było. Widziałabym w takim filmie Wojciecha Mecwaldowskiego.

Odpowiedz }
Plusy od

(2019-11-27, 22:45)batonik24 napisał(a): Nie znam Polskich slasherów. Nie jest to raczej kino typowe dla Polskich twórców, chociaż mogę się mylic. Raczej mało się o tym słyszy. Ale gdyby zrobic taki Polski slasher hmmm Wink. Ciekawie by było. Widziałabym w takim filmie Wojciecha Mecwaldowskiego.

W sumie sądze, że świetnie by się nadał. Trochę nie mam ostatnio czasu na filmy, ale może wie ktoś czy wychodzi jakiś film z nim niedługo w takim horrorowym tylu? A może już jest?

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.