Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tczewscy ginekolodzy-kogo polecacie?

Witam,
znacie godnych zaufania ginekologów w Tczewie?

Jestem bardzo zrażona do jednego, który prowadził moją ciążę.
Miałam gestozę (zatrucie ciążowe).
Mój synek zmarł.

Jeśli znacie dobrych lekarzy to prosze o info.
Pozgrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

dr. Zwirbullis ? Moja bratowa do niego chodziła, chcesz namiary, napisz PV do mnie, to odpiszeSmile
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

Proponuję abyś poczytała wątek o porodach, który znajduje się niżej. Tam padło parę nazwisk Smile
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

Ostatnio zmieniłam lekarza. W przychodni Medica przyjmuje dr Szulc. Jestem bardzo mile zaskoczona. Polecam Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Może wiecie, gdzie ona przyjmuje?
A może prowadziła wasze ciążę?
Jest lekarzem w szpitalu tczewskim (na położnictwie).
Proszę o info i pozdrawiam
Gosia

Odpowiedz }
Plusy od

dr Wasilewski na ul. Westerplatte

Odpowiedz }
Plusy od

witam!
Dr Wasilewski jest na pewno godny polecenia, ma bardzo profesjonalne podejście, poza tym jest bardzo miły!! Jak byłam w ciąży to poszłam do niego raz na USG i chociaż nie był moim lekarzem prowadzącym to szczerze zainteresował się moją ciążą, długo ze mną rozmawiał, dawał rady. POLECAM! moim lekarzem prowadzącym była dr Dzieło- Cierpiał, nie narzekam ale też nie miałam zadnych komplikacji w ciązy, poza tym że moja córeczka nie ułożyła się główką w dół i miałam cesarkę Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Ja polecam dwóch lekarzy:
Pierwszy to dr Wasielewski, prowadził moją ciążę: miły, cierpliwy, dokładnyâ?Ś
Drugi to dr Knurowski, również prowadził moją ciążę i mam o nim podobne zdanie jak o dr Wasilewskim
Wasilewski wiecie gdzie przyjmuje z wcześniejszych postów, natomiast Knurowski przyjmuje prywatnie bodajże na ul. Mickiewicza, a państwowo w Przychodni Rogowskich na 30 Stycznia

Odpowiedz }
Plusy od

Knurowki na Kopernika przyjmuje.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Ja polecam jedank gina z Gdańska. W przychodni przy szpitalu kolejowym (niedaleko wojewódzkiego) przyjmuje dr Klimaszewski. Polecam!!

Odpowiedz }
Plusy od

Ja polecam dr Cierpiał. Przyjmuje na Kościuszki. Super babka, taka zwyczajna i z podejściem do ludzi.

Odpowiedz }
Plusy od

Popieram "ktos". To jest moja lekarka i nie zamieniłabym jej na żadną inną!!!!!

Odpowiedz }
Plusy od

Witam ja chodze do drZwirbulisa jestem poki co zadowolona.Lekarz rzeczowy mily.Jesli macie jakies doswiadczenia napiszcie o nim bo malo na jego temai informacji dzieki

Odpowiedz }
Plusy od

JA POLECAM DOKTORA ABRAMOWICZA JESTEM Z NIEGO BARDZO ZADOWOLONA PRZYJMUJE W SWISMED TYLKO W SRODY PANI POLOZNA JEST JEST BARDZO MILA I DORADZI WSZYSTKIEGO

Odpowiedz }
Plusy od

A czy ktoś był może u dr. Nowickiej w przychodni Medica? Proszę o opinie.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.