Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tczewscy ginekolodzy-kogo polecacie?

Ja teraz chodzę, na prawdę sympatyczna lekarka, nie panikuje, nie wprowadza nerwowej atmosfery. Wszystko wytłumaczy po kilka razy. Doświadczona no i pracuje w naszym szpitalu. Jak na razie jestem zadowolona.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-07-25, 10:11)brunetka.o napisał(a): Witam!

A czy wiecie gdzie przyjmuje dr Zwaliński prywatnie, czy w ogole prowadzi prywatna praktyke?

Mam to samo zapytanieSmile Ponoć przyjmuje na Niepodległości państwowo i na Jagiellońskiej prywatnie. Czy na państwową wizytę można się umówić telefonicznie czy trzeba kwitnąc w kolejce??

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-04-30, 16:52)Przepiura napisał(a): W Medice właśnie byłam wczoraj u lekarza ogólnego i dowiedzialam się, że są dwie panie przyjmujące prywatnie (Krystyna Glinczewska i Monika Monkiewicz) a państwowo Adam Szulc i Krzysztof Michalewski. Chyba będę musiała przemóc się do wizyty u faceta, skoro tak to w Tczewie wygląda Sad
dr Monkiewicz baaardzo miła lekarka,przyjmowała mnie jak przyjechałam na cesarkę ale nie wiem ogolnie czy jest dobrym lekarzem,to samo dr Szulc przemiły człowiek z duzym poczuciem humoruBig Grin.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-01-18, 10:11)Deli napisał(a): W ubiegłym roku moją ciążę prowadził wspomniany wyżej dr Zwirbulis. Ciąża przebiegała bez żadnych komplikacji i problemów. Natomiast poród, który zakończył się cięciem cesarskim na zawsze pozostanie dla mnie złym wspomnieniemSad C.c. również wykonywał dr Zwirbulis. Córeczka urodziła się zdrowa, natomiast ja miałam komplikacje. 2,5 tyg po porodzie przeszłam krwotok, który jak się później okazało był spowodowany pozostawieniem w jamie macicy znacznej części łożyska... Nie potrafię wytłumaczyć jak można przeoczyć część łożyska wykonując c.c....???
Jako pacjentka dr Zwirbulisa czułam się całkowicie bezpieczna i nie przypuszczałam, że dr popełni błąd, który będzie zagrożeniem mojego życia...
Krwawiąc obficie trafiłam na tczewską porodówkę( niestety na porodówkę, gdyż dr Zwirbulis nie dysponował czasem, aby mnie przyjąć...Sad ), gdzie dość długo musiałam czekać na lekarza, który mnie zbada i wyjaśni przyczynę krwotoku. Po przybyciu lekarza (dr Wasilewski) i badaniu okazało się, iż muszę poddać się zabiegowi wyłyżeczkowania jamy macicy,gdyż pozostały w niej liczne fragmenty RESZTEK POPŁODU ( PO ODEBRANIU WYNIKU BADANIA HISTOPATOLOGICZNEGO DOWIEDZIAŁAM SIĘ, IŻ BYŁ TO FRAGMENT ŁOŻYSKA...).
Zabieg wyłyżeczkowania jamy macicy 2,5 tygodnia po zabiegu (c.c.) był dużym wyzwaniem dla lekarza,jednak udał się.
Co do opieki i wsparcia na oddziale ginekologii szpitala tczewskiego (czerwony szpital)mam ogromne zastrzeżenia...
Nie życzę nikomu tego co spotkało mnie zarówno podczas porodu, jak i po nim.

Ja nie polecam tego lekarza.Kobiety idą do niego,bo to ordynator i myślą,ze będzie je priorytetowo traktował.Leżąc na sali poporodowej, 3 panie na 4 ,były jego pacjentkami.Wszystkie nas traktowal tak samo.Przyznaję,chodziłam do niego całą ciąże,bo niestety dr Wasilewski,u kt.prowadziłam pierwszą ciąże,wyjechał w tym czasie.Dr Z. jest drogi i kasuje za wizytę+zwolnienie lekarskie 100zł.Zanim poszłam na USG 4D(bardzo niewyraźne),zadzwoniłam z zapytaniem ile kosztuje,a jego zona odparła,ze dla stałych pacjentek 150zł.Jakiez było moje zdziwienie,gdy podczas wizyty u niego zapytalam ile z USG a on do mnie,ze 200zl.Zrobilam wielkie oczy i mowie,że jednak nie skorzystam bo za drogo,a on na to,ze skoro jestem sama(mąż nie mogl przyjsc)to zrobi to za 150zł aby mąż mogl ogladnac ze mną w domu.W tym momencie zraziłam się do tego lekarza.Jak tak mozna?!

Odpowiedz }
Plusy od

Czy ktoś z Was wie, czy dr Krystyna Glinczewska przyjmuje w tej chwili gdzieś na NFZ?
Wiem, że w Medice prywatnie.

Odpowiedz }
Plusy od

Witam, piszę w imieniu siostry - gdzie w Tczewie można dostać się na wizytę państwową u ginekologa,jednocześnie jak najkrócej czekając?

Odpowiedz }
Plusy od

Lekarz Agnieszka Bełtowicz-Tominska - co o niej sądzicie?
czy dobrze prowadzi ciążę?

Odpowiedz }
Plusy od

Chodziłam do dr Abramowicza, jak jeszcze przyjmował na NFZ, ale potem niestety to się skończyło. Bardzo delikatny lekarz, ale też ani nie prowadził mojej ciąży ani nie miałam specjalnych problemów.

Dr. Wójcika nie mogę polecić, ale to bardziej kwestia odmiennego poczucia humoru i spojrzenia na zdrowie prokreacyjne, ogólnie mówiąc. Medycznie mogę mieć tylko zastrzeżenie, że zlecił mi badanie przed którym powinny być wykonane posiewy, a zrobił je dopiero na moją stanowczą prośbę, z komentarzem, że z nich nic nie wynika. Skończyło się tym, że zrobiłam je u innego lekarza, który odradził mi badanie ze względu na obecność dość wrednych bakterii (mogą mieć wpływ na płodność u obu partnerów, trudno je wyleczyć, my braliśmy antybiotyk trzykrotnie zanim się ich pozbyliśmy).

Teraz wybieram się do dr Błaszczak - pani w rejestracji zaproponowała mi termin na za tydzień, ale w godzinach przedpołudniowych. Nie pytałam jak sytuacja by wyglądała w przypadku wizyty o późniejszej godzinie, ale jak widać do południa nie ma problemu. Panią dr poleciła mi położna środowiskowa.

Odpowiedz }
Plusy od

Raz byłam prywatnie u dr. Chylickiego: był rzeczowy, cały czas opowiadał o tym co robi, co jest stanowczo plusem. Nie był jednak szczególnie miły, i o ile uśmiech byłby miłym dodatkiem to można się bez niego obejść. Wizyta, tak jak pisano w poprzednich postach: 100 zł z USG, 120 zł z cytologią. Generalnie byłam zadowolona, bo nie było ani problemu z terminem (umówiłam się z dnia na dzień) ani z obecnością męża podczas wizyty, ani z niczym innym.

Odpowiedz }
Plusy od

Jeśli chodzi o wizyty na fundusz, to polecam dr Zwalińskiego, sensowny, rzeczowy, zleca takie badania, jakie akurat są potrzebne. Stosuje zasadę niedenerwowania swoich pacjentek, emanuje spokojem, jeśli pojawi się jakiś powód do obaw, to konkretnie wytłumaczy. Jeżeli wszystko jest w porządku, to nie wdaje się w wielkie dyskusje, tylko po prostu mówi, że jest ok. Jeśli to pacjentce nie wystarcza, chętnie odpowie na każde pytanie i to w sposób rozwiewający wszelkie wątpliwości. Także mimo iż zawsze chciałabym wszystko wiedzieć jak najdokładniej, to wizyty u tego lekarza mnie w pełni satysfakcjonują.
Jak widać nie zawsze prywatnie znaczy dobrze. Mam porównanie z wizytą prywatną u dr Glinczewskiej, która nie dość, że niedelikatna podczas badania, to niekompetentna, przynajmniej w moim mniemaniu. Robiła mi USG, pierwsza ciążą, pierwsze USG, a ona patrzy w ten aparat jak sroka w gnat i nie wie co z tego wynika. Niby wszystko w porządku, ale ona widzi jakąś błonę, na moje pytanie co to za błona, ona mówi, że nie wie, może była dwójka dzieci, ale ona nie wie. To moje kolejne pytanie, to może oznaczać coś złego? Odpowiedź Pani doktor: nie wiem. Wyszłam stamtąd przerażona, przez kilka dni nie mogłam normalnie chodzić po tej cytologii którą mi zrobiła i obiecałam sobie, że nigdy więcej moja noga w tym gabinecie nie postanie.
Jeśli miałabym polecić jakiegoś lekarza na wizytę prywatną, to dr Lautenbach jest całkiem sensowny. Kiedy nie miałam możliwości pójść na fundusz, to właśnie poszłam z polecenia do tego lekarza. Przyjmuje na Wojska Polskiego, jeśli potrzeba dokładniejszego badania można się umówić na wizytę do Gdańska, tam ma lepszy sprzęt. Jest bardzo kompetentny, a jego kolejnym atutem jest to, że można dzwonić do niego przy każdej wątpliwości.

Odpowiedz }
Plusy od

witam czy ktoś może sie orientuje jacy ginekolodzy przyjmuja w przychodni u Rogowskich na 30 stycznia ?

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.