Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tczewscy ginekolodzy-kogo polecacie?

kolezanka chodzila do Nowickiej i jej nie pasowala mowila ze to jakas starsza babka, niezbyt delikatna i niezbyt zainteresowana
osobiscie tczew niebardzo
Dodgy

Odpowiedz }
Plusy od

Polecam dr.Abramowicza.Super człowiek i super ginekolog.
Kocie motto: Cokolwiek zrobiłeś złego, zawsze staraj się, żeby wyglądało tak, jakby to zrobił pies.

Odpowiedz }
Plusy od

Także polecam polecam dr Abramowicza, przymuje w NSZOZ Maria Noworolslka na Kościuszki.

Odpowiedz }
Plusy od

Ktoś wcześniej pisał, że poleca dr Szulc. hmm.. przyjmował on w Medice na Suchostrzygach. Było to parę lat temu, teraz nie wiem czy tu przyjmuje. Mi on się nie podoba, był to pierwszy gin do jakiego poszłam. Za drugą wizytą poprosiłam o cytologię, a on, że po co mi?? gdyż mam 18 lat?? Byłam zszokowana wtedy, ale zrobił. Powiedział, że wyniki przy następnej wizycie za 3 m-ce. Poszłam, ale był zdziwiony i niestety nie miał wyników, zgubił, cyt: "ale na pewno wszystko jest w porządku. Pani da mi nr tel. jak znajdę to wyślę sms'a". Minęło kilka dobrych lat, jeszcze nie dostałam...Smile

W czasie ciąży postanowiliśmy z mężem, że będę chodziła prywatnie do lekarza. Z polecenia koleżanki wybrałam Zwirbulisa. Dla mnie bardzo kompetentny człowiek. Zawsze o umówionej porze przyjmował. Badania wszystkie co trzeba. Oczywiście prywatnie, nie powiem, że tanie. Same wizyty też nie mało kosztowały. Najdrożej zapłaciłam 120 zł, najmniej 70 zł. Co 3- 4 tygodnie.
Ale słyszałam też złe opinie o tym lekarzu, nawet w znanego mi przypadku pół roku temu, 3 tyg przed wyznaczonym terminem dziecko zmarło w płodzie, i parę dni przed tym nieszczęściem była wizyta z usg.

Wydaje mi się, że tak jak patrzeć to każdy lekarz, miał tzw "wpadkę" i o każdym będą dobre i złe opinie. Tak samo jak o mechanikach, czy samochodach.

Ale przy kolejne ciąży nie jestem pewna czy nadal chodziłabym prywatnie do lekarza, jakby Zwirbulis przyjmował państwowo to drugi raz bym go wybrała.

Odpowiedz }
Plusy od

nie ma takiego, co wszystkim by dogodził

iść na książeczkę - długie terminy, nie doprosisz się o dodatkowe profilaktyczne badania

iść prywatnie - drogo, nie każdego stać, ale za to każde badanie będzie wykonane, oczywiście nic za darmo

każdy lekarz, podobnie jak mechanik, nauczyciel, informatyk, obsługuje ileś tam osób/ klientów/ petentów; kazdemu zdarzyć się mogą wpadki zawodowe; czasami z rażącego niedbalstwa, czasami po prostu prawdopodobieństwo

moja żona korzysta z dra Zwirbulisa; jej kilka koleżanek także; chodzą oczywiście prywatnie; są zadowolone; mają wykonywane badania jakie chcą;

inne koleżanki żony chodzą do Wasielewskiego; też są zadowolone

jednak zawsze znajdzie się ktoś, kto powie że nie poleca, bo coś ...
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

Ja spotkałam kilku ginekologów - kobiet i mężczyzn. Mogę powiedzieć, że mężczyzn uważam za delikatniejszych.
Dobre zdanie mam tylko o jednym z tych kilku, których spotkałam - Wasilewski jest dla mnie nr 1.
Pozostałych nikomu bym nie poleciła, chociaż wiem, że niektóre kobiety ich sobie chwalą.
Nigdy chyba nie miałam styczności ze Zwirbulisem, a przynajmniej nie kojarzę tego nazwiska, jako nazwiska lekarza, z którym miałam styczność. Słyszałam o nim sporo dobrego, trochę złego (nigdy się wszystkim nie dogodzi), ale raczej nie będę miała okazji go poznać, bo już znalazłam "tego jedynego" ginekologa i mam nadzieję, że się na nim nie zawiodę.

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-08-06, 14:40)Dredziata napisał(a): Nigdy chyba nie miałam styczności ze Zwirbulisem, a przynajmniej nie kojarzę tego nazwiska

Przecież to lekarz ogólny, a nie ginekolog. Wiem, bo chodzę czasami do niego Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

ojciec zwirbulis ś.p. od ok miesiąca był ogólnym, jeden syn jest ginekologiem, a drugi chyba internistą....

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-08-07, 08:50)Karmat napisał(a):
(2010-08-06, 14:40)Dredziata napisał(a): Nigdy chyba nie miałam styczności ze Zwirbulisem, a przynajmniej nie kojarzę tego nazwiska

Przecież to lekarz ogólny, a nie ginekolog. Wiem, bo chodzę czasami do niego Tongue

Zwirbulis Cildis - spec chorób wewnętrznych (zmarły w maju br.)

syn Krystian Zwirbulis - ginekolog + żona Hanna - stomatolog obydwoje mają gabinety przy ul. polnej

jest jeszcze drugi syn, tez lekarz ale nie wiem jakiej specjalizacji
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

no przeciez to napisałem post wcześniej Tongue
ps. faktycznie dr cildis był internistą, ale od wielu lat przyjmował w poz jako lek. rodzinny.

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-08-07, 12:35)robak napisał(a): Zwirbulis Cildis - spec chorób wewnętrznych (zmarły w maju br.)

syn Krystian Zwirbulis - ginekolog + żona Hanna - stomatolog obydwoje mają gabinety przy ul. polnej

jest jeszcze drugi syn, tez lekarz ale nie wiem jakiej specjalizacji

No patrz. Nie wiedziałem, że rodzina Zwirbulisów to sami lekarze.

Bo ja mam lekarza Piotra Zwirbulisa i on przyjmuje w Medice, na przeciwko Polo Marketu i jest ogólnym Wink

Odpowiedz }
Plusy od

(2007-11-08, 19:20)ktos napisał(a): Ja polecam dr Cierpiał. Przyjmuje na Kościuszki. Super babka, taka zwyczajna i z podejściem do ludzi.

Tak, to prawda.
Ja równiez polecam doktor Dzieło - Cierpiał. Świetna kobieta, można z nią pogadać tak 'po ludzku' i nigdy nie czuje się skrępowania Smile Pani doktor sprawia wrażenie, jakby wszystko już w życiu widziała i nic Jej nie zdziwi. To sprawia, że łatwiej jest się przed Nią otworzyć Smile
[Obrazek: pokaz.php?id=17214]

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-08-08, 12:35)Behemoth_ka napisał(a):
(2007-11-08, 19:20)ktos napisał(a): Ja polecam dr Cierpiał. Przyjmuje na Kościuszki. Super babka, taka zwyczajna i z podejściem do ludzi.

Tak, to prawda.
Ja równiez polecam doktor Dzieło - Cierpiał. Świetna kobieta, można z nią pogadać tak 'po ludzku' i nigdy nie czuje się skrępowania Smile Pani doktor sprawia wrażenie, jakby wszystko już w życiu widziała i nic Jej nie zdziwi. To sprawia, że łatwiej jest się przed Nią otworzyć Smile

A przyjmuje prywatnie czy państwowo?
Bo planuję zmianę ginekologa, a do państwowych jakoś nie mam zaufania.. Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Ja tam nie mam dobrych doświadczeń z tą panią...
Niektórzy nawet mówią, że jej nazwisko odzwierciedla to, jaka jest w stosunku do pacjentek - lubi, jak cierpią Tongue.

Odpowiedz }
Plusy od

ja tez nie polecam tej baby. byłam u niej raz i więcej mam nadzieje nie będę musiala miec takiej "przyjemności"- bardzo niedelikatna i niemiła.( przyjmuje państwowo na suchostrzygach)
nie polecam tez Nowosielskiej, bo mało kompetencyjna- ( kompetentna).
a słyszeliscie coś o Szulcu? czy w naszym szpitalu Tczewskim pracuje tez?

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.