Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tczewscy ginekolodzy-kogo polecacie?

Taaa... Nowosielską też znam... Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-08-09, 14:26)Małgo napisał(a): nie polecam tez Nowosielskiej, bo mało kompetencyjna.

...kompetentna....
zadam to samo pytanie co w wielu innych postach....jak możesz (umiesz) ocenić czy dany lekarz jest kompetentny? możesz się nie zgodzić z diagnoza albo terapią ale każdy lekarz prowadzi w/w swoim torem i to mu wolno....
a może nie niekompetentna tylko niemiła??

Odpowiedz }
Plusy od

Z ręką na sercu mogę polecić dr Knurowskiego. Przyjmuje na 30-ego Stycznia. Fajny, konkretny, kompetentny lekarz. Można z nim bez skrępowania pogadać o każdym problemieTongue

Odpowiedz }
Plusy od

Taaak, z dr Knurowskim można...
Sytuacja prawdziwa - z moim udziałem, a nie zasłyszana od znajomych...
Ja (dla nawiązania jakiegokolwiek kontaktu z lekarzem, bo sam prócz "tak" lub "nie" i początkowego "po co pani przyszła" nie powiedział prawie nic...): mama jak już ochłonie po tej informacji (o ciąży), to się ucieszy z wnuka lub wnuczki
dr Knurowski (z miną kata): nie ma z czego.
Ja (kompletnie zaskoczona i zbita z tropu po tej odpowiedzi): jak pan myśli, jakie są najlepsze tabletki dla kobiet w ciąży?
dr Knurowski: niech się pani w aptece spyta.
Ja (z jeszcze większymi oczami): a może mi pan powiedzieć, na kiedy mam termin porodu?
dr Knurowski: w internecie może sobie pani sprawdzić.

To już mnie rozwścieczyło. Powiedziałam co o nim myślę i już więcej się tam nie pokazałam.

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-08-09, 16:07)acid napisał(a): a może nie niekompetentna tylko niemiła??

Nowosielska Miła to może i jest, ale nic poza tym, prowadziła mi ciążę i mam nauczkę by więcej tego błędu nie popełnić. nie potrafiła dopasować odpowiednich leków, złe diagnozy chorobowe stawiała, nie twierdzę,że musi od razu strzelić w 10-tkę jeśli rzadko spotyka się z jakimis przypadkami, ale zapisała mi leki które mogly doprowadzic do poronienia.. poszłam do wasilewskiego i mnie poratował.
ogólnie byłam zadowolona z opieki lekarskiej wasilewskiego, ale chciałabym się dowiedziec gdzie jeszcze mozna iść by lekarz był dobry i na ksiażeczkę.
nie wiecie czy w Medice jest jakis dobry lekarz? i czy Zwoliński przyjmuje bezplatnie?

Odpowiedz }
Plusy od

Zwoliński, tak, w przychodni na Niepodległości, we wtorki i czwartki, zdaje się. Od 15, a rejestracja jest od 14. Co oznacza, że musisz przyjść o 12 i sobie miejsce wysiedzieć w kolejce do rejestracji.

Odpowiedz }
Plusy od

przerabiałam juz te kolejki na wojska polskiego, gdzie w poczekalni mozna było spędzic po 3 godziny, masakra, a niewiecie czy jest ok, jako lekarz?
mało coś Tych lekarzy u nas godnych polecenia, a jak dobry to przyjmuje prywatnie.
a w Medice jest ktos warty odwiedzin?Wink

Odpowiedz }
Plusy od

W Medice jest o ile nie przekręciłam nazwiska Marchlewski, koleżanka chodzi i spoko. Doradzi, pomoże. Taki gościu w długich włosach.

Odpowiedz }
Plusy od

a nie wiecie czy dr wójcik jeszcze przyjmuje?i jak tam u niego?

Odpowiedz }
Plusy od

Dr Wójcik przyjmuje też na Niepodległości, ale prywatnie. W poniedziałki i środy, od 15-16, ale ręki sobie nie dam uciąć.

Odpowiedz }
Plusy od

widzę monix że jesteś obeznana w tych tematach,Smile a nie wiecie jak Szulc w medice? słyszałam,że jest w porządku.

Odpowiedz }
Plusy od

(2007-11-08, 19:20)ktos napisał(a): Ja polecam dr Cierpiał. Przyjmuje na Kościuszki. Super babka, taka zwyczajna i z podejściem do ludzi.
Nie wiem, ja ją znam z dawnych czasów, nie była ani super, ani zwyczajna ani z podejściem do ludzi....ale ludzie się zmieniają, więc nie chcę robić tej Pani antyreklamy.
Ja - od wieków dr. Wójcik, przyjmuje prywatnie w przychodni na Niepodległości.

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-08-10, 19:17)Małgo napisał(a): a nie wiecie jak Szulc w medice? słyszałam,że jest w porządku.

Ja go nie polecam, wyżej gdzieś o tym pisałam. Mało konkretny, ciapowaty Jak dla mnie oczywiście. I jeszcze chyba lekarz medycyny, tak na plakietce przy gabinecie pisze.

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-09-07, 21:18)Julkka napisał(a): Ja go nie polecam, wyżej gdzieś o tym pisałam. Mało konkretny, ciapowaty Jak dla mnie oczywiście. I jeszcze chyba lekarz medycyny, tak na plakietce przy gabinecie pisze.

Zawsze to lepsze niż lekarz weterynarii Big Grin
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

w gabinecie specjalistycznym może przyjmowac specjalista, lub lekarz po 2 roku specjalizacji. nie może lekarz kompletnie bez specki.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.