Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tczewscy ginekolodzy-kogo polecacie?

Medica. dr. Szulc. prowadzi moją ciążę. konkretny, fachowy. z całego serca polecam.

odradzam Michalewskiego. jak mi powiedziano w rejestracji dr nie od ciąży Confused

Odpowiedz }
Plusy od

A Michalewski jeszcze gdzieś przyjmuje? <szok>
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Ten Michaleski to śmieszny człowiek.
Jak pierwszy raz poszła do niego moja koleżanka, to śmiał się z niej, że ma 19 lat (wtedy) i jest dziewicą.
Jakiś czas potem jak poszła już po stosunku, to wypytywał jak było, ile czasu, jak się chłopak sprawdził, jaka najlepsza pozycja. Nie wiem szczerze, co taki wywiad miał na celu... Ja raczej z jego konsultacji bym nie skorzystała.

Odpowiedz }
Plusy od

Ja bym to zglosila. Punkt 4 Karty praw pacjenta mowi o intymnosci i poszanowaniu godnosci osobistej w czasie udzielania swiadczen lekarskich. Z Twojego posta Julkka wynika, ze dr Michalewski ma to gdzies i szuka tanich podniet.
I przypomina mi to sprawe innego lekarza, chyba seksuologa, ktory leczyl obmacowujac pacjentki i jeczac. W glowie sie nie miesci.

Odpowiedz }
Plusy od

Ja też tak pomyślałam, czułam zażenowanie jak streściła wizytę. Ale minęło parę lat, a koleżanka dalej do niego chodzi. Więc jej to nie przeszkadzało widocznie.

Odpowiedz }
Plusy od

a może to całe zdarzenie miało jakiś humorystyczny kontekst związany z rozmową? może było żartem niezbyt na miejscu...może po prostu tylko ty się oburzyłaś...w końcu koleżanka jest zadowolona z usług doktora? Smile tak jest często jak przedstawia się argumenty zasłyszane...tak jak z mechanikami...pojechałem wymienić oponę a wymienili mi pół zawieszenia (bo np było zepsute)...ale fama już poszła...wymieniają pół zawieszenia a mó kumpel pojechał tylko na wymianę koła.... Smile akurat wyjątkowo nie bronię lekarza, bo uważam to za niesmaczne...ale może naprawdę próbował być dowcipny i rozluźnić atmosferę??... nie wiem...
pozdrawiam Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Nawet, jeśli lekarz chciał rozluźnić atmosferę, czy zdarzenie miało kontekst humorystyczny, to moim zdaniem są na to inne sposoby. Według mnie zachowanie lekarza Michaleskiego było, delikatnie mówiąc, niesmaczne.

Co do ginekologów godnych polecenia to polecam dr Zwirbulisa. Chodzę do niego od wielu lat i stwierdzam, że to nie tylko bardzo dobry lekarz, ale i właśnie bardzo dyskretny. Pełna kultura. Nie wyobrażam sobie, żeby zapytał mnie (nawet dla humoru) "a w jakiej to pozycji poczęło się państwa dziecko".
Po prostu szok!
"Byłoby szczęściem móc uszy i inne zmysły zamykać jak oczy"
Georg Christoph Lichtenberg

Odpowiedz }
Plusy od

Dobrze, że Julkka o tym napisała, bo chociaż jej koleżanka dalej chodzi do tego lekarza (widać takie rzeczy jej nie przeszkadzają), to inna kobieta, która przeczyta ten temat, będzie wiedziała czego można się spodziewać podczas wizyty, albo po prostu pójdzie do innego lekarza.

Odpowiedz }
Plusy od

Zgadzam sie z Wami wszystkimi. Nie bylo nas na tej wizycie i byc moze kolezanka Julkki zartowala sobie z nim. Ale przyznam, ze gdy przeczytalam post Julkki to sie zagotowalam. Byc moze on ma takie poczucie humoru i pacjentkom to nie przeszkadza, ale dobrze o tym wiedziec i bede sie trzymac z daleka.

Odpowiedz }
Plusy od

a niewiecie jak męczykowski?
wiecie może jacy lekarze oprócz wasilewskiego, dzieło cierpiał, zwalińskiego i zwirbulisa pracują jeszcze w szpitalu na 30-go stycznia?

Odpowiedz }
Plusy od

dr knurowski, dr błaszczak np.

Odpowiedz }
Plusy od

Wójcik też.

Odpowiedz }
Plusy od

Cytat:a niewiecie jak męczykowski?
To chyba o nim słyszałam kiedyś, że jest uczulony (a może po prostu nie lubi?) na perfumy czy coś i jak kobieta się "wypsika", to się strasznie wkurza i krzyczy Tongue.

Odpowiedz }
Plusy od

wracając do Michalewskiego. na USG w 10 t pomylił pęcherz moczowy z macicą. to chyba mówi wszystko za siebie.

Odpowiedz }
Plusy od

Robił Ci USG?? <szok> Mi przez pierwsze 5 miesięcy nie zrobił bo za wcześnie, a potem nie zrobił bo bez sensu Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.