Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film godny polecenia

Faktycznie Gran Torino super film - idąc za ciosem Miasto gniewu - po naszemu Crash Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-03-20, 23:16)kamilus napisał(a): Zaraz potem - Milczenie owiec - reszta serii to tylko książki, ale właśnie Milczenie owiec jest rewelacyjnym filmem. Anthony Hopkins w sposób fenomenalny wcielił się w postać inteligentnego kanibala.

Ale przecież inne książki z serii też zostały zekranizowane. Może nawet wszystkie, nie wiem, ale na pewno Hannibal, Czerwony Smok i coś jeszcze było. Chyba że chodzi Ci o to, że pozostałe filmy nie były już tak dobre.

Też przypomniał mi się Crash.Tongue
Tak dla relaksu - Stealing Beauty, czyli Ukryte Pragnienia.

Nie darowałbym sobie, gdybym nie wspomniał o dwóch świetnych serialach. Właściwie miniserialach.
1. Band of Brothers (Kompania Braci) - serial zrobiony z rozpędu po Szeregowcu Ryanie przez Spielberga i Hanksa. Opowiada o losach kompani E ze słynnej 101. Dywizji Powietrzno-Desantowej od D-Day, przez Operację Market Garden, Ofensywę w Ardenach, do wkroczenia do Niemiec i zdobycia Orlego Gniazda. Dziesięć ok. godzinnych odcinków. W marcu HBO miało zacząć emisję The Pacific, "duchowego następcy" Kompanii. Pewnie dlatego podwyższyli ceny za abonament.Tongue
2. Jericho - niedoceniony serial o przygodach mieszkańców pewnego małego miasteczka na zadupiu (prawie jak TczewTongue) Stanów. Pewnego pięknego słonecznego dnia mieszkańcy Jericho widzą na horyzoncie, w miejscu gdzie jest najbliższe duże miasto, grzyb atomowy. Zamach? Wypadek? Wojna? W każdym razie mieszkańcy muszą zadbać o jedzenie, energię, bezpieczeństwo i na tym skupia się akcja w pierwszych odcinkach. A później? Później się dużo dzieje.Tongue
Serial miał pecha powstawać w czasie wielkiej popularności Lost, przez co powstało tylko ok. 30 odcinków, a i tak druga seria z zakończeniem historii powstała ze względu na liczne prośby fanów.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Wszystkie części Indiany Jonesa, Szklanej Pułapki, Willow.

Odpowiedz }
Plusy od

Polecic jako tako filmu z samego siebie jest trudne do wykonania... poniewaz nie wiadomo co kto lubi, a gusta kazdy ma inneWink
ja obejrzalem maaaaase filmow, uwielbiam to robic^^ jednak lepiej jest odpowiedziec co na dany tytul sie mysli niz mowic: koniecznie zobacz "ten i tamten" Wink
Jednak, jesli ktos lubi ogladac komedie romantyczne i cudowna Elishe Cuthbert to warte uwagi sa 2 filmy z nia: "The Girl Next Door" ->(polski tytul na szczescie nie rozni sie: "Dziewczyna z Sasiedztwa" lub bardziej ambitny "My Sassy Girl" Wink

a poza tym wszystkie filmy i momenty, gdzie wystepuje Angelina Jolie sa najlepszeWink hehe
pieniądze szczęścia nie dają...szczęście daje ich wydawanie... Smile

Odpowiedz }
Plusy od

KARMAT dzięki za przypomnienie o Clincie Eastwoodzie!
ja ze swojej strony polecam case 39 -dreszczyk podchodzący pod horror z Rene Zelweger

Odpowiedz }
Plusy od

case 39... fajny był do momentu jak dziewczynka nie zaczęła rozkazywać... później prawie od razu wyłączyłem
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

case39 - fajny do momentu zakończenia napisów początkowych - później pojawia się Bridget Jones - a fuj. No jeszcze jest fajny moment śmierci kilku bohaterów. 2/10.

Kick-Ass - rewelacja jak ktoś lubi psychodele od Tarantino. To jest film dokładnie w tym klimacie. Przy czym Kill Bill jest delikatny i wydaje się być filmem familijnym. Swoją drogą - pozycja obowiązkowa dla każdego pedofila - 11latka w akcji.
Ostrzegam - nie idźcie na to z dziećmi.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-04-26, 19:55)kaul napisał(a): ... później prawie od razu wyłączyłem

Taki straszny? Big Grin
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Ciężko polecić jakiś film bo każdy lubi co innego Big Grin
Ja mogę polecić Reqiuem dla snu, SexDrive ( w stylu Euro trip) , z horrorów najbardziej lubię stary film z 1975 albo 1987 mogę się co do daty myslić ,, Superstion: zabobony" oraz jeden z nowszych Boo: nieuleczalny strach, z komedii w sumie typowo dla pań ,,Kochanie jestem w ciąży" , ,,Ślubne wojny" , ,,Sex w wielkim mieście" oraz ,, Diabeł ubiera się u Prady" .
Również jednym z moich ulubionych filmów jest ,, Wywiad z wampirem" , można do nich zaliczyć też wszystkie części ,, Piratów z Karaibów" ( Johny Deep Big Grin )
a jeśli chodzi o bajki nieśmiertelny ,,Shrek" , ,,Potwory kontra obcy" i ewentualnie zachaczyć można tutaj też film ,, Lissi na lodzie"
Basen - miejsce gdzie ślicznotkom zmywa się uroda Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Polecam "Skazani na Shawshank", większości forumowiczów powinien przypaść do gustu (szczerze to się dziwię, że nie został jeszcze wymieniony). A z takich lżejszych filmów to "Piraci z Karaibów"; niesamowicie zagrany przez Deepa Jack Sparrow powala na kolana Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Skazani na Shawshank - klasyka
może polecę także "Wyspę tajemnic" - nowość. Bardzo, ale to bardzo zaskakujące zakończenie filmu.

Odpowiedz }
Plusy od

czy "Zielona Mila" też nadaje się do listy filmów godnych polecenia?
widziałem wiele razy i zawsze chętnie do niego wracam

a z bardziej luźnych "Pieczone gołąbki"
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

(2010-04-28, 12:28)robak napisał(a): czy "Zielona Mila" też nadaje się do listy filmów godnych polecenia?
widziałem wiele razy i zawsze chętnie do niego wracam

Oglądałem i też mogę go polecić także chyba się nadaje Wink
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

wszystko co powstaje na motywach powieści Wielkiego Stephena Kinga to filmy,które po prostu trzeba obejrzeć!!!
pzdr wszystkich wielbicieli wyżej wymienionego

Odpowiedz }
Plusy od

"Zielona Mila"-super film. Są momenty, że człowiek się uśmiecha, ale są też takie, że łezka się w oku kręci... Faktycznie godny polecenia. Tak samo jak robak, oglądałam nie raz, nie dwa.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.